Advert Advert Advert
Advert Advert
Advert
TARİH 09.08.2020 SAAT 00:17:45
Advert
 

CHP Kartepe delegelerini seçecek

Geçtiğimiz hafta mahalle delege seçimlerini 1 hafta ileri tarihe erteleyen Kartepe örgütü yarın başlayacak olan seçimlerine 24 Kasım Pazar günü son verecek.
CHP Kartepe delegelerini seçecek
Advert

Boran KAYALAR-İlçe kongre startını veren CHP örgütü ilk basamak olan mahalle delege seçimlerini sürdürüyor. Bilindiği üzere geçen hafta mahalle delege seçimlerini 1 hafta ileri tarihe erteleyen Kartepe örgütü yarın başlayacak olan seçimlerine 24 Kasım Pazar günü son verecek. Toplam 32 mahalle bulunan Kartepe’de Derbent, Havluburun, Eşme, Ataevler ve Ataşehir mahalleleri dışında tüm mahalle delege seçimleri Kartepe İlçe Binasında gerçekleşecek. Yeterli üye sayısı olmayan Serinlik, Sultaniye, Pazarçayırı ve Karatepe mahallelerine ise atama yapılacak.

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Siyaset haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
7.2901 TL 7.2610 TL
Euro
EURO
8.6223 TL 8.5878 TL

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA