Advert Advert Advert Advert
Advert Advert Advert
Advert Advert
TARİH 09.07.2020 SAAT 11:21:09
Advert
Advert Advert
 

Küfür dolu paylaşım sonrası gözaltı!

Anıtkabir’de “Recep Tayyip Erdoğan” sloganı atan gençlere tepki göstererek, ağır hakaret ve küfürler eden Mehmet Avcı isimli şahıs, polis tarafından gözaltına alındı
Küfür dolu paylaşım sonrası gözaltı!
Advert

Abbas ÇAKAR - İnternette   bir video yayınlayarak  ahlaksızca küfürler eden ve hakaretlerde bulunan , “Ne kadar erkek Atatürkçü varsa, ananızı da, karınızı da, çoluğunuzu çocuğunuzu da be…. Size ancak bu yakışır. Neden be….. diyorum biliyor musun? Atatürkçü erkekler sizin karınızı, çoluğunuzu çocuğunuzu, kızınızı be…. onlardan doğanlar vatansever  çıkar, tamam mı! Dünyaya gelenler  vatansever olur. Belki diyorum, böyle bir çözüm yolu buldum kendimce.Ne demek ya, Anıtkabir’de slogan atmak ne demek? “Recep Tayyip Erdoğan”… Kahrolun lan! Dini kullandınız yetmedi, milli değerlerimizi aşağıladınız yetmedi. Allah belanızı versin. Soyunuz sopunuz, çoluk çocuğunuz kurusun emi. Tanrıma dua ediyorum, Tengrime dua ediyorum, Mevlama dua ediyorum. Allah’ım diyorum, “Kurtar bizi Recep Tayyip Erdoğan’dan. Recep Tayyip Erdoğan’ı destekleyenlerden bizi kurtar.” dedi

 

TEPKİLER DİNMEDİ

Videonun  yayınlanması sonrasında, paylaşımda bulunan şahısa  her yerden ve her kesimdedn   tepkiler gelmeye başladı.   AK  Parti Kocaeli İl Başkanı Mehmet Ellibeş  yapmış olduğu basın açıklamasında, ‘Cumhurbaşkanımız ve AK Parti Genel Başkanımız Sn.Recep Tayyip Erdoğan’ı hedef alan çirkin, aşağılık sözlerini kamera ile kayıt altına alan ve bunu sosyal medyada yayınlayarak infiale neden olan Mehmet Avcı hakkında yasal süreç ilgili merciler tarafından başlatılmıştır.Halkımızın oylarıyla seçilmiş Cumhurbaşkanımıza hakareti vatanseverlik sayacak kadar çarpık, O’nu seven ve destekleyenlerin ırzına, namusuna dil uzatacak kadar sapkın, hastalıklı bir beyne sahip bu kişi hakkında herkesi sağduyulu olmaya davet ediyor, gerekli cezayı Yüce Türk Adaleti önünde alması için bu işin sonuna kadar takipçisi olacağımızı saygılarımızla kamuoyunun bilgisine sunarız’ dedi.

 

GÖZALTINA ALINDI

Yaşanan gelişmelerin ardından  olaya konu iğrenç videoyu  paylaşan şahıs  Kocaeli İl Emniyet Müdürlüğü Güvenlik Şube Müdürlüğü tarafından gözaltına alındı. Şahısın işlemlerinin devam ettiği  ve tamamlanan işlemleri sonrası Kocaeli Adliyesine sevk  edileceği  öğrenildi.

 

 

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Asayiş haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
6.8750 TL 6.8475 TL
Euro
EURO
7.7563 TL 7.7254 TL

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA