Advert Advert Advert
Advert Advert
Advert
TARİH 12.08.2020 SAAT 00:13:33
Advert
Advert
 

CHP'de delege seçimlerine ilgi yok!

CHP’nin İzmit Belediyesi’ni kazanmasının ardından delege seçimlerinin büyük heyecana sahne olması bekleniyordu. Fakat, üyeler delege seçimlerine ilgi göstermedi. CHP, geçmişte olduğu gibi “Sen, ben, bizim oğlan” şeklinde delege seçimleri yaptı
CHP'de delege seçimlerine ilgi yok!
Advert

İLGİSİZ KALDILAR

CHP’nin İzmit Belediyesi’ni kazanmasının örgütleri hareketlendirmesi, delege seçimlerinden itibaren partililerin görev almak için yarışması bekleniyordu. Fakat mahallelerin neredeyse tamamında üyeler delege seçimlerine ilgisiz kaldı. CHP, seçim için gerekli molan 3’te bir delege imzasını bile zor buldu. Birçok mahallede üyeler evlerinden getirildi ve yeter sayıya ulaşıldı.

 

ARTIK YETER!

ÜYELERİN delege seçimlerine olan ilgisinin geçen kongre döneminin dahi gerisine düşmesi, kafalarda soru işareti bıraktı. Bazı üyeler, “Her dönem aynı insanlar delege seçiliyor. Biz de figüran olarak oy kullanıyoruz. Artık yeter!” dediği ve bu sebeple seçimlere ilgi göstermediği öğrenildi. Yani, CHP en güçlü olduğu İzmit’te, “Sen, ben, bizim oğlan” diyerek delege belirlemeye devam etti.  

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Siyaset haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
7.2722 TL 7.2432 TL
Euro
EURO
8.5581 TL 8.5240 TL

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA