Advert Advert Advert
Advert Advert
Advert
TARİH 04.08.2020 SAAT 14:06:25
Advert
Advert
 

Halk Süt’ü İzmit üretecek

Halk Süt’ü İzmit üretecek
Advert

İzmit Belediyesi, İstanbul Büyükşehir ile birlikte geliştirdiği Halk Süt ile çok özel bir projeye hazırlanıyor

 

YENİ TESİS KURULACAK

BELEDİYE Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet, kentteki bütün süt üreticilerinin bu işten yararlanacağını hatırlatarak, “Bu konuda uzun vadede belediye olarak biz de bir tesis kuracağız” dedi.

 

ÜRETİCİ DESTEKLENECEK

KURULACAK tesiste gençlere yeni istihdam imkanı sağlayacaklarını belirten Hürriyet, “Hem üreticilerimizi destekleyeceğiz hem de biz kazanacağız” diye konuştu. 

 

 

Mehmet Özmen'in yazısının tamamı için tıklayınız...

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Güncel haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
6.9602 TL 6.9324 TL
Euro
EURO
8.1751 TL 8.1424 TL

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA