Advert Advert Advert Advert
Advert Advert Advert
Advert Advert
TARİH 04.07.2020 SAAT 13:22:03
Advert
Advert Advert
 

Zeybek:Sıkıntı yaratacak bir borcumuz yok

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın AK Partili belediyelere ‘Borçlarınızı ödeyin’ talimatı göndermesiyle ilgili değerlendirmeden bulunan AK Parti Milletvekili ve MKYK Üyesi Emine Zeybek, “Sıkıntı yaratacak bir borcumuz yok” dedi.
Zeybek:Sıkıntı yaratacak bir borcumuz yok
Advert

Arif BULUT-Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın AK Partili belediyelere ‘Borçlarınızı ödeyin’ talimatı göndermesi ilgili konuşan AK Parti Milletvekili ve MKYK Üyesi Emine Zeybek ilimizdeki belediyelerle alakalı, “AK Parti hizmet odaklı bir parti. Hizmet etmek için maddi imkan da gerekiyor. Gönül belediyeciliği yapmak için halkımızın taleplerini yerine getirmemiz gerekiyor. Seçim sürecinde belediyelerimizde maddi sıkıntılar yaşandı. Ama biz çok çok büyük borçlarla belediyeleri devraldık ve peyderpey bunları ödedik. Abartılacak borçlarımız yok. Bunlar daha çok hizmetlerden kaynaklana ve devletimize olan SSK ve vergi borçları. Ne esnafımıza ne yatırım yapan müteahhidimize borçlarımız bulunmuyor. Sıkıntı yaratacak bir borcumuz yok” dedi.

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Siyaset haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
6.8648 TL 6.8374 TL
Euro
EURO
7.7113 TL 7.6805 TL

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA