Advert Advert Advert Advert
Advert Advert
TARİH 21.01.2020 SAAT 05:35:46
Advert
 

DİSK’ten vatandaşlara davet

Devrimci İşçi Sendikaları konfederasyonu (DİSK) Bölge Temsilcisi Vedat Küçük ve DİSK’e bağlı sendikaların şube başkanları Çarşamba günü gerçekleştirecekleri basın açıklamasına davet amacıyla Yürüyüş Yolu’nda broşür dağıttı
DİSK’ten vatandaşlara davet

Boran KAYALAR - Yürüyüş yolundaki broşür dağıtımına Birleşik Metal İş Şube Başkanı Talat Çelik, Lastik İş Şube Sekreteri Gökhan Atalay,  Lastik İş  Mali Sekreteri Akın Giray, Brisa, Goodyear, Pirelli temsilcileri katıldı . Vatandaşlara dağıtılan broşürlerde, “Uyarıyoruz, bu ücretlerle, bu vergilerle geçinemiyoruz, ücretlerimiz artsın, vergi yükümüz azalsın” ifadeleri yer aldı. DİSK Bölge temsilcisi Vedat Küçük ve DİSK’e bağlı sendikaların şube başkanları Çarşamba günü Sabri Yalım Parkı’nda saat 17.00’da gerçekleştirecekleri basın açıklamasına tüm vatandaşları davet ettiler.

 

 

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Sivil Toplum haberleri
Anket
Sizce, Kocaeli'deki yapılar depreme karşı yeterince güvenli mi?
Evet
Hayır
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
5.9174 TL 5.8938 TL
Euro
EURO
6.5628 TL 6.5366 TL
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA