Advert Advert Advert Advert
Advert Advert Advert
Advert Advert Advert
TARİH 10.07.2020 SAAT 19:28:40
Advert
Advert Advert
 

Veliahmet'in bitmeyen otopark sorunu

Veliahmet Mahalle Muhtarı Kadir Kızıl, "Mahalledeki gelişmeler ve projeler hakkında bizlere bilgi verdi. Muhtar Kızıl, mahallemizde sokaklar çok dar. İnsanlar araçlarını yolların kenarlarına park ediyor" dedi
Veliahmet'in bitmeyen otopark sorunu
Advert

Muhtar şu ifadeleri kullandı:

"Mahallemizde sadece iki tane otopark alanı var. Mahallede otopark yapabilecek bir alan yok. Sokaklarımız çok dar. İnsanlar araçlarını yolların kenarlarına park ediyor. Büyük araçlar buradan geçerken sorunlar yaşanıyor. Olası bir yangında da ya da acil bir sağlık sorununda ambulans-itfaiye bu yollardan geçerken sıkıntı yaşıyor. Geçiş önceliği olduğu için itfaiye araçları mecbur geçmek zorunda kalıyor bu sırada da birçok araca istemeden zarar veriyor. İzmit artık eskisi gibi değil her geçen gün büyümeye devam ediyor. Bizim alanımız ise bu kadar daha fazla genişleyemeyiz.
 

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Kent haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
6.8741 TL 6.8466 TL
Euro
EURO
7.7564 TL 7.7255 TL

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA