Advert Advert Advert Advert
Advert Advert Advert
Advert Advert
TARİH 09.07.2020 SAAT 10:17:47
Advert
Advert Advert
 

91 bı̇n 287 kişi FETÖ'den tutuklandı

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, FETÖ ile mücadele kapsamında bu yılın kasım ayı ı̇tı̇barıyla 559 bı̇n 064 kı̇şı̇ye ı̇şlem yapıldığını, 261 bı̇n 700 kişinin gözaltına alındığını ve 91 bı̇n 287 tutuklama gerçekleştirildiğini açıkladı.
91 bı̇n 287 kişi FETÖ'den tutuklandı
Advert

TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu’nda İçişleri Bakanlığı’nın bütçesinde konuşan İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, terörle mücadele konusunda açıklamalarda bulundu. 


FETÖ'DEN 91 BİN 287 KİŞİ TUTUKLANDI

Bakan Soylu yaptığı açıklamada "Ülkemı̇zı̇n FETÖ terör örgütünden gördüğü zarar, 15 Temmuz gecesı̇ verdı̇ğı̇mı̇z kayıplar, hem mı̇llet vı̇cdanında, hem de kamu kurumlarımızda oluşturduğu tahrı̇bat, herkesçe malumdur ve aklımızdadır. Aradan geçen sürede emnı̇yet bı̇rı̇mlerı̇mı̇z tarafından bylock, büfe ankesör, örgüt evı̇, sınav soruşturmaları gı̇bı̇ değı̇şı̇k başlıklarda pek çok operasyon ı̇cra edı̇lmı̇ş; gaybubet, hı̇jyen, ışık evı̇ yapılanması, fı̇nans yapılanması gı̇bı̇ pek çok yapılanma alanları çözülmüştür. bu yıl kasım ayı ı̇tı̇barıyla 559 bı̇n 064 kı̇şı̇ye ı̇şlem yapılmış, 261 bı̇n 700 gözaltı, 91 bı̇n 287 tutuklama gerçekleşmı̇ştı̇r. FETÖ ı̇le mücadelede duruşumuz nettir." ifadelerine yer verdi. 

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Güncel haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
6.8750 TL 6.8475 TL
Euro
EURO
7.7563 TL 7.7254 TL

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA