Advert Advert Advert Advert
Advert Advert Advert
Advert Advert
TARİH 09.07.2020 SAAT 11:19:41
Advert
Advert Advert
 

CHP’de iki mahalle daha tamam

CHP İzmit İlçe örgütü Ömerağa ve Kemal Paşa Mahalle delege seçimlerini yaptı. Ömerağa Mahallesi tek listeli olarak gerçekleştirilirken, Kemal Paşa Mahallesinde bir delegelik için iki kişi yarıştı
CHP’de iki mahalle daha tamam
Advert

Boran KAYALAR-CHP İzmit İlçe Mahalle delege seçimleri dün Ömerağa ve Kemal Paşa Mahallesi seçimleriyle devam etti. İki mahallenin delege seçimleri ilçe binasında yapıldı. Ömerağa Mahallesi listesi tek liste ile seçime girdi. Delegeler şu şekilde belirlendi; H. İlker Ulusoy, Osman Nuri Subaşı ve Leyla Zorlu.

 

BİR DELEGE İÇİN ÇİFT LİSTE

24 üyenin bulunduğu ve sadece bir delegenin çıktığı Kemal Paşa Mahallesinde ise çift listeli seçim oldu. 15 kişinin oy kullandığı seçimde Deniz Berke Çakar ve Rüstem Özata seçime girdi. Sandık sonucunda 11 oy alan Deniz Beke Çakar mahalle delegesi seçildi.

 

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Siyaset haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
6.8750 TL 6.8475 TL
Euro
EURO
7.7563 TL 7.7254 TL

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA