Advert Advert Advert Advert
Advert Advert Advert
Advert Advert
TARİH 09.07.2020 SAAT 12:04:15
Advert
Advert Advert
 

AK Parti İzmit’te 'Ahde vefa'

AK Parti İzmit İlçe Başkanı Av.Ali Güney başkanlığında gerçekleşen haftalık olağan yönetim kurulu toplantısında, teşkilatlara örnek sayılabilecek bir ahde vefa yaşandı. Yerel Yönetimler Başkanı Yusuf Yıldız, yaklaşık 2 ay önce toplantı sırasında beyin kanaması geçirerek haftalarca yoğun bakımda kaldıktan sonra yeniden toplantıda ki yerini aldı.
AK Parti İzmit’te 'Ahde vefa'
Advert

AK Parti İzmit İlçe Başkanlığının hafalık olağan yönetim kurulu toplantısı dün akşam (Salı) yapıldı. Teşkilat çalışmaları ve delege seçimlerinin masaya yatırıldığı toplantıda duygusal anlar da yaşandı. AK Parti İzmit İlçe Başkanı Av.Ali Güney başkanlığında gerçekleşen toplantıya beyin kanaması geçirdiği için yaklaşık iki aydır tedavi gören Yerel Yönetimler Başkanı Yusuf Yıldız yeniden katıldı. Yıldız, iki ay önce yine yönetim kurulu toplantısındayken aniden felanalaşmış, Kocaeli Üniversitesi Tıp Fakültesi Hasanesi’ne kaldırılarak yoğun bakıma alınmıştı. Beyin kanaması geçiren, hayati tehlike atlatan Yıldız’ın evde tedavisi devam ediyor. Eski sağlığına yeniden kavuşmaya başlayan Yıldız, önceki gün yönetim kurulu toplantısına gelerek, herkese sürpriz yaptı. Parti çalışmalarına kaldığı yerden devam edeceğini belirtti. Yıldız’ın toplantıya katılması Başkan Güney ve yöneticileri de duygulandırdı. Güney, ahde vefanın en güzel örneğini Yusuf Yıldız’ın sergilediğini belirterek, “Bizler bu görevlere talip olurken nöbet yerimizi terk etmeyeceğimizin sözünü vermiştik. Yusuf Ağabeyimiz teşkilatçılığı bilen, bu işin mutfağından gelen, çok tecrübeli bir yöneticimiz. Sözüne bağlı kalmak ne demek hepimize bir kez daha gösterdi. Kendisine yeniden geçmiş olsun diyor ve aramızda olmasından büyük mutluluk duyduğumuzu belirtmek istiyorum” dedi.

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Siyaset haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
6.8750 TL 6.8475 TL
Euro
EURO
7.7563 TL 7.7254 TL

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA