Advert Advert Advert Advert
Advert Advert Advert
Advert Advert
TARİH 02.07.2020 SAAT 23:17:47
Advert
Advert Advert
 

'Kimsenin askeri olmayacağız'

CHP’nin kentteki sembol isimlerinden, Yahya Kaptan Mahalle Temsilcisi Remzi Özkan, yaklaşan delege seçimleri ve kongreler öncesinde son derece önemli açıklamalarda bulundu. Özkan,” Yahya Kaptanlılar parti içerisinde hiçbir grubun ya da hiçbir şahsın askeri olmayacaktır. Geçen seçimlerdeki gibi kıran kırana bir seçim olacağını düşünmüyorum.” dedi
'Kimsenin askeri olmayacağız'
Advert

Boran KAYALAR - Bu hafta sonu yapılacak Yahya Kaptan Mahallesindeki seçim öncesi Yahya Kaptan mahalle temsilcisi ve Partinin ileri gelenlerinden Remzi Özkan önemli açıklamalarda bulundu. Özkan,”  Yahya kaptan farklı bir mahalle. Yaş ortalaması çok yüksek bir mahalle, gençlerimiz maalesef az,  keşke çok fazla olsaydı. Geçen seçimlerdeki gibi kıran kırana bir seçim olacağını düşünmüyorum.

 

GÖRKEMLİ BİR SEÇİM YAPACAĞIZ

Özkan,” Yahya Kaptan Yahya Kaptanlılara aittir. Dışarıdan hiçbir müdahaleyi kabul etmiyoruz. Kendi göbeğimizi kesecek ve birikime sahibiz.   651 üye sayısının olduğu. Geçen dönem seçime katılım sayısı 443  bu dönemde buna yakın bir sayının geleceğini bekliyoruz.  Bütün üyelerimizi delege seçimlerine davet ediyoruz. Çünkü Yahya Kaptan’ a yakışanda görkemli bir seçim yapabilmektir.

 

NİTELİKLİ KADROLAR OLUŞTURULSUN

Yahya Kaptan sadece İzmit’in değil. Tüm Kocaeli’ nin umududur. Delege seçimlerinden sonrada  kongrelerimizde de değerli katkılar yapacağımızı düşünüyoruz. Bu dönem gerek ilçe yönetimlerinin gerek se İl yönetimlerinin onun bunun adamı demeden, nitelikli kadrolarla donatılmasını istiyoruz. Bu konuda üzerimize düşen ne varsa yapacağımızdan herkes emin olmalıdır. Yahya Kaptan parti içerisinde hiçbir grubun yada hiçbir şahsın askeri olmayacaktır.

 

YAHYA KAPTANI KUCAKLAYAN ÇALIŞMALARIMIZ OLACAK

Kongre süreçlerinden sonra da kendi projelerimiz var. Bunu partimizin yetkili organları ile paylaşıp katkı sunmak istiyoruz. 2023 seçimlerine giderken partimizin dinamosu her zamanki gibi Yahya Kaptan olacaktır. Yahya Kaptan sadece CHP üyelerinden ibaret değildir,  bize 10528 oy veren seçmenimiz her türlü taktire laiktir. Bundan sonraki çalışmalarımız sadece üyelerimiz için olmayacaktır. Tüm Yahya Kaptanı kucaklayan çalışmalarımız olacaktır.

 

BAYRAĞI GÖNDERE ÇEKECEĞİZ

Önümüzdeki seçimlerde 12 bin 500 oyun üstünde bir sonuç ile partimizin bayrağını göndere çekeceğiz. Yine önümüzdeki süreçte burada yaşayan tüm yurttaşlarımızın sorunları ile ilgilenen, buna çözüm arayan bir mahalle meclisi göreceksiniz. Bu mahalle meclisini CHP’ li olmayan arkadaşlarla da paylaşacağız. Onlarda mahalle meclisinin içerisinde olacak. Yani her kesimden meclise giren olacak. 24 Kasım Pazar günü 14.00 ile 16.00 arası  Yahya Kaptan Skyfall’ da ( Lalezar Çay bahçesinin karşısı) yapacağımız delege seçimlerine bütün üyelerimizin katılımlarını önemle rica ediyoruz.

 

 

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Siyaset haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
6.8654 TL 6.8380 TL
Euro
EURO
7.7466 TL 7.7157 TL
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA