Advert Advert Advert
Advert Advert
Advert
TARİH 09.08.2020 SAAT 00:28:13
Advert
 

1 delege için iki liste

CHP İzmit İlçe Örgütü’nun delege seçimleri delege seçimleri dün Ömerağa ve Kemal Paşa mahalleleri ile devam etti
1 delege için iki liste
Advert

 

15 ÜYE OY KULLANDI

TEK liste ile yapılan Ömerağa Mahallesi’nde seçim çekişmesiz tamamlanırken, Kemal Paşa’da ise seçilecek 1 delege için iki isim birden aday oldu. Mahalledeki 24 üyeden 15’i delegeyi belirlemek için sandık başına gitti.

 

İKİ ADAY ÇIKTI

DENİZ Berke Çakar ve Rüstem Özata’nın aday olduğu seçimde 11 oy alan Çakar, delege seçilirken, Özata’ya ise 4 oy çıktı. CHP İzmit’teki seçimler bu hafta da devam edecek. 

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Siyaset haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
7.2901 TL 7.2610 TL
Euro
EURO
8.6223 TL 8.5878 TL

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA