Advert Advert Advert
Advert Advert
Advert
TARİH 05.04.2020 SAAT 12:05:20
Advert
Advert
 

Kocaeli’deki o şirketler için karar verilecek!

Kocaeli’de daha önce konkordato ilan eden 6 şirket için önemli kararlar alınacak.
Kocaeli’deki o şirketler için karar verilecek!
rek

Ülkede yaşan ekonomik kriz ile birlikte çok sayıda firma peşi sıra konkordato istemişti. Pek çok şirket ile ilgili konkordato süreci devam ederken, Kocaeli’de daha önce konkordato ilan eden 46 şirket için önemli kararlar alınacak. 

 

İzmit’te uzun yıllardır faaliyet gösteren Güleryüz Nalburiye, geçtiğimiz yıl konkordato istemişti. 16 Ocak tarihinde 1 yıl kesin mühlet kararı verilen Güleryüz Nalburiye Mühendislik İnşaat ve Ticaret Anonim Şirketi için süre doluyor. Güleryüz Nalburiye hakkında Kocaeli 1. Asliye Ticaret Mahkemesi tarafından 15 Ocak 2020 tarihinde verilecek. 


Kocaeli 1. Asliye Ticaret Mahkemesi tarafından önemli bir karar da Kesmar İnşaat Taahhüt Gıda Ve Turizm Pazarlama Sanayi İç Ve Dış Ticaret Limited Şirketi için verilecek. Daha önce 1 yıl kesin mühlet kararı verilen Kesmar İnşaat ile ilgili duruşma ise 9 ocak tarihinde yapılacak. 

 

Körfez'de 1975 yılından bu yana faaliyette olan boru imalat ve montaj fabrikası BİMSAN Endüstri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi için de kesin mühlet kararı doluyor. Kocaeli 1. Asliye Ticaret Mahkemesi tarafından 15 Ocak 2020 tarihinde yapılacak duruşmada BİMSAN Endüstri’nin durumu netleşecek. 

 

Konkordato ilan eden Daşkın Elektromekanik Nakliyat Elektrik İnşaat Taahhüt Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi içinde Ocak ayında 1 yıl süre ile kesin mühlet kararı verilmişti. Firma ile ilgili karar duruşması 15 ocak 2020 tarihinde Kocaeli 1. Asliye Ticaret Mahkemesi görülecek. 


Öz Şan Lojistik Hizmetleri İnşaat Taahhüt Turizm Ticaret Sanayi Limited Şirketi için duruşma 3 Ocak 2020, Saykar Bilgisayar Enerji Sistemleri Elektrik Elektronik İnşaat Taahhüt Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi için ise duruşma 15 Ocak 2020 tarihlerinde yapılacak.

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Kent haberleri
Anket
Sizce, Kocaeli'deki yapılar depreme karşı yeterince güvenli mi?
Evet
Hayır
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
6.7124 TL 6.6857 TL
Euro
EURO
7.2518 TL 7.2228 TL
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA