Advert Advert Advert
Advert Advert
Advert
TARİH 04.08.2020 SAAT 22:33:21
Advert
Advert
 

Büyükakın, 'Vesayetin prangaları kırıldı'

Başkan Büyükakın, Kartepe MHP ilçe yönetimi ziyaret ederek gündeme dair gelişmeleri değerlendirdi.
Büyükakın, 'Vesayetin prangaları kırıldı'
Advert

Marmara Belediyeler Birliği ve Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Doç.Dr Tahir Büyükakın, MHP Kartepe İlçe Başkanı Murat Kalender ve ilçe yönetimini ziyaret etti. Yoğun bir ilgiyle karşılaşan ve samimi bir şekilde geçen ziyarette konuşan Başkan Büyükakın, “Seçim süreci boyunca hepiniz bizlere çok destek oldunuz. İttifak içerisinde birlikte çalışıyoruz. Bizlere verdiğiniz destek için çok teşekkür ediyorum. Ülkemizin gerek 2023 gerek 2053 gerekse 2071 hedeflerine ulaşması için hep birlikte çalışıyoruz, çalışacağız. Tek bir gayemiz var, çocuklarımızın daha güzel bir Kocaeli daha güzel Türkiye’de yaşaması” ifadelerini sarf etti.

 

“HEPSİ MEYDAN OKUYOR AMA BİZ MAKSADIMIZA ULAŞIYORUZ”

Kartepe Belediye Başkanı Mustafa Kocaman ve AK Parti Kartepe İlçe Başkanı Sadık Yılmaz’ın da yer aldığı ziyarette, MHP ilçe teşkilatına konukseverlikleri için teşekkür eden Başkan Büyükakın, “Ülkemizde vesayete dair bütün prangalar kırıldı. Dünün Türkiye’sinde hükümet olabilirdiniz ama iktidar olamazdınız. Bunlar aşıldı. Belli vesayet makamlarının ve lobilerin etkileri kırıldı. Bununla birlikte dünyadaki belli odakların etkisi de kırıldı” dedi. “Bütün karşı duruşlara rağmen işte bugün Kıbrıs’ın güneyinde doğalgaz arıyoruz” diyen Başkan Büyükakın, “Doğalgaz arama gemilerinin ülkemiz envanterine girmesiyle çok şükür Doğu Akdeniz’deki faaliyetlerimizi sürdürüyoruz. Aynı şekilde Suriye’de operasyon yapıyoruz. Bize karşı duran ülkelerin hepsi meydan okuyor ama biz maksadımıza ulaşıyoruz” şeklinde konuştu.

 

“BİRLİK VE BERABERLİĞİMİZ ÇOK ÖNEMLİ”

MHP Kartepe ilçe yönetimine gerçekleştirdiği ziyarette, “Birlik ve beraberliğimiz de çok önemli” diyen Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Tahir Büyükakın, “Şehrimizde hayata geçirdiğimiz ve geçireceğimiz hizmetlerimiz noktasında bize her anlamda destek oluyorsunuz. Bunun için bir kez daha sizlere teşekkür ediyorum” diye konuştu. Birliktelikte ulaşımdan çevreye altyapıdan gençliğe kadar birçok konu ele alınırken MHP Kartepe İlçe Yönetim Kurulu üyeleri, Avrupa Konseyi’nde Türkiye Ulusal Heyeti Başkanı olarak gerçekleştirdiği konuşma için de Başkan Büyükakın’a ayrıca teşekkür etti. Ziyaret yapılan görüş alışverişin ardından sona erdi.  

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Siyaset haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
6.9563 TL 6.9285 TL
Euro
EURO
8.1946 TL 8.1619 TL

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA