Advert Advert Advert
Advert Advert
Advert
TARİH 04.08.2020 SAAT 23:06:32
Advert
Advert
 

Sıra Karamürsel'de

Sıra Karamürsel'de
Advert

AK Parti'de 12 ilçede yapılan istişare kurulu toplantıları devam ediyor. Kartepe ile başlayan toplantılarda yarın sıra Karamürsel'de. Yarın Karamürsel'de saat 19.00'da Karamürsel Belediyesi Nikah Salonu'nda istişare kurulu toplantısı yapılacak.

 

Ceviz fidanı için yarın son gün

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi tarafından yüzde 50 hibeli mavi sertifikalı ceviz fidanı verilecek. Başvurular 6 Aralık Cuma gününe kadar fuar içindeki Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Muhtarlık İşleri Dairesi Başkanlığı Tarımsal Hizmetler Şube Müdürlüğü'ne veya Kandıra Park Bahçeler Şefliğine yapılacak. Çiftçilerin güncel ÇKS belgesi ya da çiftçi belgesi ile başvurmaları gerekiyor.

 

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Siyaset haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
6.9563 TL 6.9285 TL
Euro
EURO
8.1946 TL 8.1619 TL

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA