Advert Advert Advert
Advert Advert
Advert
TARİH 04.08.2020 SAAT 20:08:30
Advert
Advert
 

Turkuaz Futbol Ligi’nde ilk maçlar oynandı

3 M Organizasyon sahibi Oktay Kocatekin’in önderliğinde düzenlenen Turkuaz Ligi’nde ilk maçlar oynandı. İlk maçına çıkan UZ-ER Makina rakibi Manga’yı 1-0 mağlup etti
Turkuaz Futbol Ligi’nde ilk maçlar oynandı
Advert

 

İKİ FARKLI LİG OYNANIYOR

Her yıl geleneksel olarak düzenlenen Turkuaz Futbol Ligi’nin yanı sırsa başarılı organizatör Oktay Kocaetekin, bu yıl Diamond Ligi adı altında ayrı bir turnuva daha düzenliyor. Yahya Kaptan’da bulunan Ferruh Duygu Spor Tesisleri’nde başlayan iki turnuvanın ilk maçları oynandı. Organizasyon sorumlusu Oktay Kocatekin Turkuaz Ligi ve Diamond Ligi gruplarında mücadele edecek takımlara ilk maçlar öncesinde başarılar diledi.

 

UZ-ER MAKİNA KAZANDI

Turkuaz Ligi’nde 12 takım, Diamond Ligi’nde 12 takımın mücadele vereceği futbol turnuvasının ilk maçları Ferruh Duygu Tesisleri’nde büyük heyecana sahne oldu. Her iki turnuvada 8+1 oyuncu ve 25’er dakikalık iki devre şeklinde oynandı. İlk maçına çıkan UZ-ER Makina rakibi Manga’yı Bilal’in attığı tek golle 1-0 mağlup etti. ROT Teknik ile Sağlam Pen takımlarının mücadelesi karşılıklı atılan gollerle 1-1 tamamlandı. Lig mücadelesinde ikinci maçların farklı heyecana sahne olması bekleniyor. 

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Spor haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
6.9563 TL 6.9285 TL
Euro
EURO
8.1946 TL 8.1619 TL

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA