Advert Advert Advert
Advert Advert
Advert
TARİH 04.08.2020 SAAT 20:06:23
Advert
Advert
 

Aşkın Kahveci güven tazeledi

Körfez Uzak Doğu Sporları İhtisas Kulübü Derneği’nin 14’üncü olağan genel kurulunda üyelerin oylarıyla mevcut Başkan Aşkın Kahveci 15. kez göreve seçildi
Aşkın Kahveci güven tazeledi
Advert

Körfez Uzak Doğu Sporları İhtisas Kulübü Derneği 14’üncü olağan genel kurulu gerçekleştirildi. Saygı duruşu ve İstiklal marşının okunmasının ardından genel kurulun divan başkanlığına Barış Kahveci seçildi. Tek listeyle gerçekleşen Körfez Uzak Doğu Sporları İhtisas Kulübü Derneği genel kuruluna tek listeyle katılan Aşkın Kahveci 28 yıldır Başkanlık görevini sürdürdüğü Körfez Uzak Doğu Sporları İhtisas Kulübü Derneği Başkanlığına 15. kez sesçildi. Başkan Aşkın Kahveci göreve yeniden seçilmesinin ardından üyelere ve sporculara teşekkür etti. Kahveci ayrıca yaşının ilerlemesine rağmen aynı azimle Avrupa’da ve ülkemizde başarılı dereceler kazanacak sporcular yetiştirmeye devam edeceklerini açıkladı.

 

Körfez Uzak Doğu Sporları İhtisas Kulübü Derneği

Yönetim Kurulu

 

Aşkın Kahveci (Başkan)

Taşkın Kahveci

Erdoğan Altun

İnanç Kahveci

Müge Sarper

Denetim Kurulu

Binali Aslan

Arda Kahveci

Ali Kahveci

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Spor haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
6.9563 TL 6.9285 TL
Euro
EURO
8.1946 TL 8.1619 TL

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA