Advert Advert Advert
Advert Advert
Advert
TARİH 04.08.2020 SAAT 20:39:00
Advert
Advert
 

Erdoğan: 'Önce cam şişelere koyun'

Derince Belediye Başkanı Zeki Aygün, Cumhurbaşkanı Erdoğan’a “Çenesuyu 100 yıl önce Osmanlı Saraylarına gidiyordu, şimdi neden Külliye’ye gitmesin” dedi. Erdoğan ise, “Önce cam şişelere koyun” karşılığını verdi ve Külliye’de Çenesuyu içilmesi için sürecin startını verdi
Erdoğan: 'Önce cam şişelere koyun'
Advert

 

SU RAPORU SUNDU

ANKARA temaslarında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı ziyaret eden Derince Belediye Başkanı Zeki Aygün, bu görüşmede Çenesuyu hakkında bilgiler verdi. Ziyaretle ilgili açıklamada bulunan Başkan Aygün, “Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a Derince Belediyemize bağlı yüzde 100 yerli ve milli Çenesuyu hakkında bilgi vererek Türkiye’deki su kaynakları hakkında raporlarımızı ilettik’ dedi.

 

MİLLİ SU ÖNEMLİ

AYGÜN, ülkedeki su kaynaklarının yüzde 70’nin yabancıların elinde olduğunu ve yabancıların Bizans oyunlarıyla yerli içecekleri baltalamaya çalıştığını Erdoğan’a ilettiğini ifade ederek, “Milli sularımızı korumalıyız” dediğini kaydetti. Aygün, Erdoğan’ın sunulan bu raporu önemsediğine vurgu yaparak, “Sayın Cumhurbaşkanımızın bu konuda çalışma yapacağını düşünüyoruz” ifadelerini kullandı.

 

CAM ŞİŞEYE KONULACAK

ERDOĞAN’a “Çenesuyu 100 yıl önce Osmanlı Saraylarına gidiyordu, şimdi neden Külliye’ye gitmesin” dediğini kaydeden Aygün, bu sözlere karşılık, “Çenesuyu’nu önce şişelere koyun ve süreci başlatın” dediğini ifade etti. Aygün, gazetemize yaptığı açıklamada, “Cam şişe ile ilgili çalışmalara başladık. Çenesuyu cam şişelere girdiğinde uygun fiyatımızla ihaleye gireceğiz” şeklinde konuştu.

 

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Siyaset haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
6.9563 TL 6.9285 TL
Euro
EURO
8.1946 TL 8.1619 TL

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA