Advert Advert Advert
Advert Advert
Advert
TARİH 13.08.2020 SAAT 09:28:25
Advert
Advert
 

Yılsonu ödeneklerine muhalefetten ret

Kandıra Belediye Meclisi’nde yılsonu ödenek işlemleri için aktarma yapılmasına muhalefetten ret geldi
Yılsonu ödeneklerine muhalefetten ret
Advert


Kandıra Belediye Meclisi’nin Aralık ayı oturumunda 4 gündem maddesi görüşüldü. Birinci gündem maddesinde Plan ve Bütçe Komisyonu tarafından hazırlanan yılsonu ödenek işlemleri için aktarma yapılması görüşüldü. Muhalefetin ret oyu kullandığı rapor komisyondan geldiği şekliyle oy çokluğuyla kabul edildi. 
 

KOMİSYONA HAVALE

İkinci gündem maddesinde Kandıra Belediyesi Personel Anonim Şirketinin sermaye artışı hakkındaki yazısı görüşülerek Plan ve Bütçe Komisyonu’na havale edildi. Üçüncü gündem maddesinde Kandıra Belediyesi’ne bir adet yol silindiri iş makinesinin şartsız hibe edilmesi görüşülerek oy birliğiyle kabul edildi. Dördüncü gündem maddesinde Kandıra Belediyesi’nin norm kadrosu iptal-ihdas değişikliğinin görüşülerek Plan ve Bütçe Komisyonu’na oy birliği ile havale edildi. 

Ünal CANKURT

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Asayiş haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
7.3105 TL 7.2814 TL
Euro
EURO
8.5942 TL 8.5599 TL

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA