Advert Advert Advert Advert
Advert Advert
TARİH 26.01.2020 SAAT 09:31:59
Advert
 

Kocaeli’de 7 işçi yaşamını yitirdi!

İşçi Sağlığı ve İş Güvenliği Meclisi Kasım ayı iş cinayetleri raporunu açıkladı. Rapora göre, Kasım ayında Kocaeli’de 7 işçi yaşamını yitirdi.
 Kocaeli’de 7 işçi yaşamını yitirdi!

İşçi Sağlığı ve İş Güvenliği (İSİG) Meclisi, Kasım ayı iş cinayetleri raporunu açıkladı. Bir aylık süreçte yaşanan iş cinayetlerinde yaşamını yitiren işçilerin sayısı en az 126 oldu. İSİG, 2019 yılının ilk 11 ayında iş cinayetlerinde hayatını kaybeden işçi sayısının ise en bin 606 olduğunu açıkladı. Kocaeli yine en fazla iş cinayeti yaşanan kentlerin içinde yer aldı. Kasım ayında Kocaeli’de 7 işçi yaşamını yitirdi. 

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Kent haberleri
Anket
Sizce, Kocaeli'deki yapılar depreme karşı yeterince güvenli mi?
Evet
Hayır
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
5.9483 TL 5.9246 TL
Euro
EURO
6.5689 TL 6.5427 TL
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA