Advert Advert Advert Advert
Advert Advert Advert
Advert Advert Advert
TARİH 11.07.2020 SAAT 21:29:20
Advert
Advert Advert
 

Kocaeli’de 7 işçi yaşamını yitirdi!

İşçi Sağlığı ve İş Güvenliği Meclisi Kasım ayı iş cinayetleri raporunu açıkladı. Rapora göre, Kasım ayında Kocaeli’de 7 işçi yaşamını yitirdi.
 Kocaeli’de 7 işçi yaşamını yitirdi!
Advert

İşçi Sağlığı ve İş Güvenliği (İSİG) Meclisi, Kasım ayı iş cinayetleri raporunu açıkladı. Bir aylık süreçte yaşanan iş cinayetlerinde yaşamını yitiren işçilerin sayısı en az 126 oldu. İSİG, 2019 yılının ilk 11 ayında iş cinayetlerinde hayatını kaybeden işçi sayısının ise en bin 606 olduğunu açıkladı. Kocaeli yine en fazla iş cinayeti yaşanan kentlerin içinde yer aldı. Kasım ayında Kocaeli’de 7 işçi yaşamını yitirdi. 

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Kent haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
6.8741 TL 6.8466 TL
Euro
EURO
7.7564 TL 7.7255 TL

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA