Advert Advert Advert Advert
Advert Advert
TARİH 26.01.2020 SAAT 08:53:20
Advert
 

Dikkat çeken rapor: Gençler umutsuz!

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkan Yardımcısı Yunus Emre, "Eğitimde ve istihdamda olmayan gençler ve genç işşizliği" konulu yayımladığı rapor ile genç işsizlerin ümidini kaybettiğini ve gerekli tedbirler alınmazsa durumun daha da kötüleşeceğini kaydetti.
Dikkat çeken rapor: Gençler umutsuz!

CHP Genel Başkan Yardımcısı Yunus Emre "Eğitimde ve istihdamda olmayan gençler ve genç işşizliği" konulu rapor yayımladı.

Emre, yayımladığı rapor ile genç işsizlerin ümidi giderek kaybettiğini belirterek, "Genç işsizlik oranı %27,1 ancak buna çalışmayan ve eğitimde olmayanlar (%30,1) eklendiğinde gençlerin yarısından fazlasının ya iş aradığını ya da ümidini kaybederek evde oturduğu görülüyor. Türkiye’nin geleceği gençler sokaklarda, kahvehane köşelerinde çürüyor" ifadelerini kullandı. 

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Kent haberleri
Anket
Sizce, Kocaeli'deki yapılar depreme karşı yeterince güvenli mi?
Evet
Hayır
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
5.9483 TL 5.9246 TL
Euro
EURO
6.5689 TL 6.5427 TL
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA