Advert Advert Advert Advert
Advert Advert
TARİH 26.01.2020 SAAT 09:32:57
Advert
 

Gebze'de kavganın sebebi ne?

Gebze'de tanımadığı 3 şahıs tarafından öldüresiye darp edilerek hastanelik olan Gökhan Sarıgül(32), alevi olduğu ve sosyal medyada yaptığı paylaşımlar nedeniyle saldırıya uğradığını ileri sürdü.
Gebze'de kavganın sebebi ne?

Abbas ÇAKAR-Kocaeli Gebze İlçesi Köşklü Çeşme Mahallesi 5023 Sokak üzerinde, ikamet ettiği ev önünde, önceki akşam saat 22.40 sularında saldırıya uğrayan Gökhan Sarıgül(32),olay sonrası Gebze Devlet Hastanesine kaldırıldı. Burada vücudunun baş, kol, kaburga kısmı olmak üzere birden fazla yerinde sıyrık, şişlik, kızarıklık ve hassasiyet bulunduğu,  tespit edildi.  Olayla ilgili ifadesi alınan şahıs, tanımadığı 3 şahısın, kendisini alevi kimliği, Alevilikle ilgili sosyal medya platformunda yapmış olduğu paylaşımlar nedeni ile sopa kullanılarak darp ettiğini, ayrıca kendisini tehdit ettiklerini ileri sürerek şikâyetçi oldu. Yapılan şikayet üzerine Gebze Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından soruşturma başlatıldı.

 

SAVCILIKTAN RESMİ AÇIKLAMA

Konu ile ilgili olarak Gebze Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından yapılanb yazılı açıklamada şu ifadeler kullanıldı. “05/12/2019 günü saat 22:40 sıralarında, 1987 doğumlu müşteki Gökhan Sarıgül isimli şahsın Gebze İlçesi, Köşklü Çeşme Mahallesi, 5023 Sokak, No:46 sayılı ikametinin girişinde tanımadığını beyan ettiği üç erkek şahıs tarafından darp edildiği, müştekinin aynı gün Gebze Fatih Devlet Hastanesi’nden alınan 336 sıra nolu doktor raporunda vücudunun baş, kol, kaburga kısmı olmak üzere birden fazla alanda sıyrık, şişlik, kızarıklık ve hassasiyet bulunduğu, yaralanmasının Basit Tıbbi Müdahale İle Giderilebilir ‘’ kesin rapor ilgili uzmanlık servisi tarafından verilebilir’’ nitelikte olduğunun belirtildiği, Müşteki kendi beyanında, Alevi kimliği, Alevilikle ilgili sosyal medya platformunda yapmış olduğu paylaşımlar nedeni ile darp edildiğini, ayrıca kendisini tehdit ettiklerini beyan ettiği, üç kişi olan şahısların ellerinde sopa olduğu, sopalar ile vurmak suretiyle darp edildiğini beyan edip, şikayetçi olduğunun anlaşıldığı,Olay nedeniyle Cumhuriyet Başsavcılığımızca soruşturma başlatıldığı, müştekiyi darp eden fail ya da faillerin tespit edilip, yakalanması amacıyla emniyet birimlerine gerekli talimatların verildiği, emniyet birimlerince asayiş büro amirliği, istihbarat büro amirliği ve kom şube büro amirliği görevlileri tarafından olayın titizlikle soruşturulduğu ve takip edildiği, fail ya da faillerin tespit edilip yakalandıklarında ayrıca kamuoyuna bilgi verileceği hususu saygıyla duyurulur”

                  

 

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Üye resim
bg
Aleviliği öne atman tam bir terbiyesizlik,,, kendi ağzınla sosyal medya paylaşımlarını söylüyorsun zaten ahlaksız
Toplam 1 yorum.
Diğer Asayiş haberleri
Anket
Sizce, Kocaeli'deki yapılar depreme karşı yeterince güvenli mi?
Evet
Hayır
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
5.9483 TL 5.9246 TL
Euro
EURO
6.5689 TL 6.5427 TL
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA