Advert Advert Advert Advert
Advert Advert Advert
Advert Advert Advert
TARİH 11.07.2020 SAAT 19:56:50
Advert
Advert Advert
 

Teşhisten 4 gün sonra hayatını kaybetti

Kocaeli Körfez İlçesinde ikamet eden ve geniş bir kesim tarafından tanına yerel sanatçı Ahmet Akbaba(53) şeker hastalığı nedeniyle gittiği hastanede, kanser teşhisi konulup tedavisine başlamasından 4 gün sonra vefat etti.
Teşhisten 4 gün sonra hayatını kaybetti
Advert

Abbas ÇAKAR-Kocaeli Körfez İlçesi Güney Mahallesinde ikamet eden ve geniş bir kesim tarafından tanınan yerel sanatçı Ahmet Akbaba(53)  yaklaşık 4 ay önce rahatsızlanınca hastaneye gitti. Hastanede şeker hastalığı teşhisi konulan ve tedavisine başlanan Akbaba, kontrol amaçlı gittiği hastanede 4 gün öncede kolon kanseri teşhisi kondu.   Erken teşhis konulduğu için Akbaba ve akrabaları tedavi için umutlansa da, tedavisine başlanan sanatçı önceki gece aniden fenalaştı. Hemen yakınları tarafından özel bir hastaneye kaldırılarak tedavi altına alındı. Ancak Akbaba, burada yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı. Acı haber Akbaba ailesini, yakınlarını ve sevenlerini yasa boğdu. Akbaba’nın cenazesi. Körfez 95 Evler Mimar Sinan Camii’nde kılınan ikindi namazı sonrası İlimtepe Mezarlığı’nda toprağa verildi.

 

 

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Asayiş haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
6.8741 TL 6.8466 TL
Euro
EURO
7.7564 TL 7.7255 TL

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA