Advert Advert Advert Advert
Advert Advert Advert
Advert Advert Advert
TARİH 03.08.2020 SAAT 17:32:15
Advert
Advert Advert
 

Gökhan Ercan resmen aday

CHP İzmit’in 21 Aralık Cumartesi günü yapılacak kongresi öncesi Gökhan Ercan’ ın adaylığı kesinleşti.
Gökhan Ercan resmen aday
Advert

Boran KAYALAR-Mevcut ilçe başkanı Hakan Çakar dışında resmen aday olduğunu bugüne kadar açıklayan yoktu.  Mehmet Nazım Gençtürk, Sefa Sözer, Orhan Dönmez ve Gökhan Ercan, kulislerde ismi geçiyordu. Bugün yaşanan son dakika gelişmesinde  İl yönetim kurulu üyesi Gökhan Ercan’ın adaylığı kesinleşti

 

GÖKHAN ERCAN

CHP'de Alpaslan Seymen'in başını çektiği ekip, Gökhan Ercan'ı ya da Nazım Gençtürk'ü aday çıkaracaktı. İki isim arasında iki haftadır yapılan görüşmelerin sonucunda İl Yönetim Kurulu Üyesi Gökhan Ercan’ ın adaylığı konusunda karar verildi.

  

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Siyaset haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
6.9602 TL 6.9324 TL
Euro
EURO
8.1751 TL 8.1424 TL

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA