Advert Advert Advert Advert
Advert Advert Advert
Advert Advert Advert
TARİH 11.07.2020 SAAT 20:16:18
Advert
Advert Advert
 

Günübirlik evlerde fuhuş baskını

Kocaeli genelinde günübirlik evlere yönelik gerçekleştirilen denetimlerde 45 bin 402 lira ceza kesildi. Ayrıca günübirlik evde fuhuş yaptıkları tespit edilen 2 kişi gözaltına alınarak haklarında işlem başlatıldı.
Günübirlik evlerde fuhuş baskını
Advert

Abbas ÇAKAR-Kocaeli İl Emniyet Müdürlüğü tarafından hafta sonu 12:00 ile 18:00 saatleri arasında il  genelinde eş zamanlı olarak günübirlik kiralanan Evlere yönelik uygulama gerçekleştirildi. Kimlik Bildirim Sistemine kayıtlı 24 İşletmeciye ait 58 günübirlik kiralanan evlerin kontrolü ile sisteme kaydı bulunmayan evlerin tespitine yönelik uygulamaya 183 Personelden oluşan  38
ekip  katıldı.

 

45 BİN 402LİRA CEZA
Yapılan denetim ve kontroller neticesinde;
Darıca İlçesinde 1 İş yerine kimlik bildirimi yapılmadığı ve sorumlu işletici tarafından kimlik kartı verilmediğinden bin 288 lira para cezası ve sistemde kaydı olmayan 2 İşletmeciye 29 bin 410 lira ceza kesildi. Ayrıca ,  İzmit ilçesinde anlık veri göndermediği tespit edilen 2 işletmeciye 14=bin 704  lira para cezası uygulandı. Topalmda  45 bin 402 lira İdari para cezasının uygulandığı  uygulamada  Gebze ilçesinde bir günübirlik evde fuhuş yapıldığı tespit edilerek 2 şüpheli gözaltına alınarak haklarında gerekli işlemlere başlandığı öğrenildi.

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Asayiş haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
6.8741 TL 6.8466 TL
Euro
EURO
7.7564 TL 7.7255 TL

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA