Advert Advert
Advert Advert
TARİH 30.09.2020 SAAT 22:41:25
Advert
 

'Söyleyecek sözü olanları bekliyorum'

'Söyleyecek sözü olanları bekliyorum'
Advert

İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet Ak Parti İzmit meclis üyesi Şener İnce'nin camiye ayakkabıyla girdiler iddiaları üzerine yarın o köye tekrar giderek açıklama yapacak.

Hüriyet sosyal medya hesabından yatığı açıklamada konu hakkında şu ifadelere yer verdi:

İzmit Belediyesi'nin tüm meclis üyelerini 8 Aralık günü saat 12.00'da Fethie köyünde halkımızın ve basın emekçilerimizin katılacağı köy camii ile ardiye alanını canlı canlı göstereceğimiz açıklamamıza davet ediyorum. 
Meclis üyelerimizden özellikle camiye ayakkabıyla girdiler yalanıyla ilgili söyleyecek sözü olanları özelikle katılmalarını rica ediyorum

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Siyaset haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
7.7778 TL 7.7468 TL
Euro
EURO
9.1135 TL 9.0771 TL

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA