Advert Advert
Advert Advert
TARİH 30.09.2020 SAAT 20:53:06
Advert
 

Cedit’te kafalar karışık!

Cedit Mahalle sakinleri ile buluşan Fatma Kaplan Hürriyet projenin 6 yılda tamamlana bileceğini söylerken CHP Milletvekili Haydar Akar ise projeyi 3 yılda tamamlanacaklarını ifade etti
Cedit’te kafalar karışık!
Advert

CHP Milletvekili Haydar Akar  Ceditlilere yaptığı konuşmada “ Bu projede vatandaşın ve belediyenin karına hiçbir şey yok. Bu kente yapılan en büyük ihanettir. Belediyenin parası olsa ben TOKİ’yi devre dışı bırakırım. Sadece ihaleden rant sağlama peşindeler. Biz bu projeyi yapacağız. TOKİ’ye de burayı 3 yılda bitirtteceğiz. Gerekirse burada yatıp kalkıp bu projeyi 3 yılda tamamlatacağız. 15 yıldır çivi çakmayanlar 7 ayda bizden projeyi bitirmemizi bekliyorlar. Bunun hesabını sizlerin sormanız gerekiyor. Tahir bey buradan rahatsız oluyorsa. parayı veriyorum der. Onların bıraktığı enkazı Mayıs ayında bizler kaldıracağız. Belediyeye hiçbir geliri olmayan bu projeyi biz bitireceğiz” dedi.

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Siyaset haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
7.7778 TL 7.7468 TL
Euro
EURO
9.1135 TL 9.0771 TL

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA