Advert Advert Advert
Advert Advert
Advert
TARİH 05.08.2020 SAAT 10:34:20
Advert
Advert
 

Küçükkaya: Şener İnce haklı

Küçükkaya: Şener İnce haklı
Advert

 

CHP İzmit İlçe eski Başkanı Mehmet Ümit Küçükkaya, İzmit Belediyesi'nin AK Partili meclis üyesi Şener İnce'ye cevap verdi. Şener İnce, İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet'e, " Haydi gelin, herhangi bir İlkokulda 1.sınıf öğrencilerine bu fotoğrafların ne olduğunu soralım? Ardiye ve yatakhane seçeneği çıkarsa ben siyaseti bırakıp sizden ve İzmit halkından kamuoyu önünde özür dilemeye hazırım...." demişti.  Küçükkaya da bu ifadelere sosyal medyasından şu ifadeleri kullanarak cevap verdi.

 

 

Küçükkaya'nın paylaşımı şöyle;

 

"Sevgili hocam işte asıl özür dilemen konu bu. Ülkemizde dini öyle bir noktaya getirdiniz ki sadece şekil sizin için önemli.yani halılar ve diğer görseller tamsa orası sizin için ibadethane… Yani sizin için hoca görünümlü FETÖ’ de din adamıydı. Yıllarca onun ağzıyla binlerce insanın günahına girildi, yapılan kumpaslarla canından, işinden, malından olanların sayısı bugün bile net değil. Sizin için dini görünümlü her vakıf cidden İslam'a hizmet ediyor sanıyorsunuz. O vakıflar neden ihalelerle uğraşıyor, bakanlıklar da hatta genelkurmayda niye kadrolaşmaya çalışıyor umurunuzda bile değil..hatta ve hatta çalışmadan milyarder hayatı yaşayan şeyhleri sorgulamak hiç aklınıza gelmiyor..
Yılbaşı kutlamasına yok doğum günü kutlamasına bir dünya laf söylüyorsunuz. Niye? aklında ki şekil olan İslam'a aykırı diye..Ama çocuk tecavüzüne, madende ölen insanlara hiç sesiniz çıkmıyor. Halbuki İslam peygamberi dünyanın en emekçi duruşa sahip insanıdır özünden hiç bahsetmiyorsunuz. Çocuklar birer melektir diye vaaz edemiyorsunuz. Kendini taşlayan çocuklara bile şevkat gösteren peygamberimizden neden bahsetmesiniz. Ama hoca efendinin doğum gününü kutlamakta beis duymazsınız...Sana göre Cami olan bir yere giren insanların saçına, tırnağına bakacağına aynı mecliste çalıştığın arkadaşına niye destek vermiyorsun, hoca kimliğinle yol göstermiyorsun.Neden (sana göre )olan hatayı örtmekte gece olamıyorsun.Hoşgörü dini İslam mı senin için önemli yoksa vazgeçemediğin kafanda ki şekiller mi?"

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Güncel haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
6.9563 TL 6.9285 TL
Euro
EURO
8.1946 TL 8.1619 TL

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA