Advert Advert Advert Advert
Advert Advert Advert
Advert Advert Advert
TARİH 11.07.2020 SAAT 21:09:52
Advert
Advert Advert
 

TCDD ücret toplayacak eleman aranıyor

TCDD Taşımacılık A.Ş. 24 kişi ile Marmaray işletmeciliğinde Gebze-Halkalı arası ücret toplama sistemi satış ve kontrolü ile danışma hizmetlerini bir yıl süreyle yapacak firma arıyor
TCDD ücret toplayacak eleman aranıyor
Advert

Marmaray işletmeciliğinde Gebze-Halkalı arası ücret toplama sistemi satış ve kontrolü ile danışma hizmetlerini bir yıl süreyle yapacak firmanın bulunması için ihale yapılacak. 24 kişiye iş imkanı sağlayacak olan ihale, TCDD İşletmesi Genel Müdürlüğü Satın Alma ve Stok Kontrol Dairesi Başkanlığı Toplantı Salonu (4052 no.lu oda) / Altındağ İlçesi, Hacıbayram Mahallesi Hipodrom Caddesi No: 3 Gar-Ankara adresinde 20 Aralık günü saat 10.00’da gerçekleştirilecek.

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Kent haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
6.8741 TL 6.8466 TL
Euro
EURO
7.7564 TL 7.7255 TL

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA