Advert Advert Advert Advert
Advert Advert Advert
Advert Advert Advert
TARİH 11.07.2020 SAAT 21:46:37
Advert
Advert Advert
 

Urfalılarda başkan değişmedi

Kocaeli Şanlıurfalılar Derneği, ikinci olağan genel kurulunu gerçekleştirdi. Mevcut Başkan Cebrail Aydın, ikinci kez seçilerek gücen tazeledi
Urfalılarda başkan değişmedi
Advert

Boran KAYALAR-2016 yılında kurulan Kocaeli Şanlıurfalılar Derneği, geçtiğimiz Pazar günü olağan genel kurulunu gerçekleştirdi. İkinci olağan genel kurulda tek aday olarak gösterilen Cebrail Aydın, yeniden başkan seçildi. Genel kurulda divan başkanlığını Azmi Cihat Hatipoğlu yaparken divan üyeliklerini Bekir Turanoğlu ve İdris Aydın yaptı. Yeşilyurt Mahallesi Bursa Caddesi No:3 Başisekele adresinde bulunan dernek binasında gerçekleştirilen kongrede üyelere çiğköfte ve lahmacun ikramı da yapıldı.

 

‘ÇALIŞMALARIMIZ SÜRECEK’

İkinci kez seçilerek güven tazeleyen Kocaeli Şanlıurfalılar Derneği Başkanı Cebrail Aydın, kongrede söz alarak “Derneğimizin amacı kültürümüzü, geleneklerimizi Kocaelimizde yaşayıp yaşatmaktır. Ayrıca ilimize üniversite öğrenimi için gelen kardeşlerimize yardımcı olma amacındayız. Bu doğrultuda yürüttüğümüz çalışmalarımıza ara vermeden devam edeceğiz. Gençlik ve kadın kollarımız ile kadınlarımıza yönelik proje ve etkinlikler yapacağız. Gençlerimizin bilinçli ve memlekete faydalı bireyler olması için var gücümüzle onların yanında olacağız” dedi.

 

 

GENÇLER VE KADINLARA YÖNELİK PROJELER

Sözlerini sürdüren Başkan Cebrail Aydın, “Memleketimiz Şanlıurfa’nın tanıtımı için doğduğumuz topraklara geziler tertipleyip hemşehrilerimizin memleketini daha iyi tanımalarını sağlayacağız. Ayrıca ikinci kez beni bu göreve layık gören üyelerimize sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Bu görevi layıkıyla yapacağımdan emin olmalarını istiyorum. Kongremizin hayırlı uğurlu olmasını diliyorum” ifadelerini kullandı.

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Kent haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
6.8741 TL 6.8466 TL
Euro
EURO
7.7564 TL 7.7255 TL

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA