Advert Advert Advert
Advert Advert
Advert
TARİH 04.08.2020 SAAT 19:56:10
Advert
Advert
 

Bir tır dolusu kaçak mal ele geçirildi

Kocaeli ili Çayırova İlçesinde gerçekleştirilen operasyonda bir tır dolusu gümrük kaçağı cep telefonu, sigara kağıdı, makaron, sigara filtresi, tütün, sarma makinesi, nargile tütünü, elektronik sigara likidi, elektronik sigara ve ilaç ele geçirildi.
Bir tır dolusu kaçak mal ele geçirildi
Advert

Abbas ÇAKAR - Çayırova İlçe Emniyet Müdürlüğü tarafından yapılan çalışmalar sonucu,  yabancı plakalı bir tırdan depoya malzeme taşındığı ihbarı ile düzenlenen operasyonda, yasa dışı yollar ile ülkemize  giriş yaptığı  tespit edilen  tır’dan  11 bin adet cep telefonu, 14 bin 600 adet kutu sigara kağıdı, 14 bin 500 adet makaron,  bin 450 adet sigara filtresi, 250 kg açık tütün,  954 adet sigara sarma makinesi, 200 adet nargile tütünü, 4 koli elektronik sigara likidi, 2 bin adet elektronik sigara, 660 adet  kutu ilaç ve 2 koli kırık vaziyette telefon  parçası ele geçirildi olayla ilgili yakalanan tır şoförü ve depo sahipleri  gözaltına alınarak olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Asayiş haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
6.9563 TL 6.9285 TL
Euro
EURO
8.1946 TL 8.1619 TL

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA