Advert Advert Advert
Advert Advert
Advert
TARİH 04.08.2020 SAAT 23:51:24
Advert
Advert
 

Başsavcılık'tan o haber hakkında açıklama!

Başsavcılık'tan o haber hakkında açıklama!
Advert

Kocaeli Cumhuriyet Başsavcılığı, “Cezaevi çıkışında gelinlikle karşılamıştı! Yaşadığı dehşeti anlattı” şeklinde çıkan haberler hakkında basın açıklaması yaptı. 

 

Kocaeli Cumhuriyet Başsavcılığı'ndan yapılan açıklama şu ifadelere yer verildi: 

 

"Basın yayın organlarında “Cezaevi çıkışında gelinlikle karşılamıştı! Yaşadığı dehşeti anlattı” şeklinde haberlere konu mağdur Hacer ATİK’ in maruz kaldığı eylemler nedeniyle yürütülen soruşturmada kamuoyunun doğru bilgilendirilmesi amacıyla basın açıklamasına ihtiyaç duyulmuştur.

 

Kocaeli Gölcük ilçesinde oturan mağdur Hacer ATİK polise müracaatla gayriresmi eşi M. Culfacı’nın kendisine şiddet uyguladığını, elinde sigara söndürdüğünü beyanla şikayetçi olmuştur.

 

Gölcük Cumhuriyet Başsavcılığınca olayla ilgili soruşturma başlatılmış, şüpheli M. Culfacı hakkında uzaklaştırma kararı verilerek mağdur Hacer ATİK, kadın sığınmaevine yerleştirilmiştir.

 

Hakkında gözaltı kararı verilen şüpheli M. Culfacı 8 Aralık 2019 tarihinde gözaltına alınmış, 9 Aralık 2019 tarihinde sevk edildiği Gölcük Sulh Ceza Hakimliğince “Silahla Kasten Yaralama” suçundan tutuklanarak Kandıra 2 nolu T Tipi Ceza İnfaz Kurumu’na konulmuştur.

 

Soruşturma titizlikle yürütülmekte olup kamuoyunun bilgisine saygıyla duyurulur."

                                                                        

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Asayiş haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
6.9563 TL 6.9285 TL
Euro
EURO
8.1946 TL 8.1619 TL

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA