Advert Advert Advert
Advert Advert
Advert
TARİH 04.08.2020 SAAT 14:49:57
Advert
Advert
 

Elektronik atıklar kodlama sınıfı olacak

Toplam 12 şehirlik rotasına devam eden Vodafone Business Dijitalleşme Tırı, Türkiye turuna Kocaeli ile devam etti
Elektronik atıklar kodlama sınıfı olacak
Advert

Türkiye’nin dijitalleşmesine liderlik etme vizyonuyla faaliyet gösteren Vodafone, İstanbul’da bulunan teknoloji üssü İTÜ Vodafone Future Lab’de sunduğu dijital teknoloji çözümlerini Türkiye’nin diğer şehirlerindeki işletmelerle buluşturmaya devam ediyor. Dijitalleşme yolunda toplam 12 şehri gezecek olan Vodafone Business Dijitalleşme Tırı’nın Adana, Mersin, Gaziantep, Diyarbakır, Trabzon, Kayseri, Antalya, Ankara, İzmir ve Bursa’nın ardından on birinci durağı olan Kocaeli’nde işletmelerle bir araya geldi. Kocaeli’nin ardından İstanbul’a gidecek olan Vodafone Business Dijitalleşme Tırı, Türkiye turunu tamamlamış olacak. Vodafone Business Dijitalleşme Tırı yaklaşık 3 ayda 10 binden fazla kişiye ulaşmayı hedefliyor. Vodafone Business Dijitalleşme Tırı için Kocaeli’nde gerçekleştirilen açılış törenine Ticaret İl Müdürü Veysi Uzunkaya, Sanayi ve Teknoloji İl Müdürü İlhan Aydın ve Kocaeli Ticaret Odası Başkanı Necmi Bulut ile Vodafone Türkiye KOBİ Satış Direktörü Yusuf Aysal katıldı.

 

İHTİYACA UYGUN DİJİTAL ÇÖZÜMLER SUNUYORUZ

Vodafone Business olarak, işletmelerin ihtiyaçlarını yakından takip edip onlara özel çözümler üreterek dijitalleşme süreçlerine en hızlı şekilde destek olduklarını belirten Vodafone Türkiye KOBİ Satış Direktörü Yusuf Aysal, ““İşletmelere Red Kontrol’den Dijital Tarım İstasyonu’na, Metro Ethernet’ten Dijital Pazarlama Çözümlerine kadar işyerlerini dijitalleştirecek, verimlilik ve tasarruf sağlayacak geniş bir çözüm portföyü sunuyoruz. Türkiye’nin teknoloji üssü İTÜ Vodafone Future Lab’de sergilediğimiz çözümlerimizi Vodafone Business Dijitalleşme Tırı ile Kocaelili işletmelerimizle buluşturmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Vodafone Business olarak, işletmelerin ihtiyaçlarına uygun çözüm ve teknolojiler geliştirerek ‘dijitalleşme yolunda’ yanlarında olmaya devam edeceğiz” dedi.

 

ÜRÜNLER DENEYİMLENEBİLİYOR

Vodafone Business Dijitalleşme Tırı’nı ziyaret eden işletmeler, dijital skor da doldurarak dijitalleşmede hangi noktada olduklarını görebiliyor ve ihtiyaçlarına göre kendileri için en doğru çözüme ulaşabiliyor. Vodafone Business Dijitalleşme Tırı’nda, aralarında Red Kontrol, Dijital Tarım İstasyonu, Metro Ethernet, Araç ve Motor Takip, Güvenli Depo, Dijital Koruma, Onedio Reklam Hizmeti, Hedefli SMS, Güvenli Depo ve Kurumsal Sanal Ağ, Bulut Depo ve Sanal Sunucu’nun da bulunduğu toplam 20 dijital çözüm sergileniyor. Ziyaretçiler, Vodafone Business çözümleri hakkında bilgi alma ve ürünleri deneyimleme imkânı bulabildikleri gibi, dilerlerse yalnızca ziyaretçilere özel kampanyalarla ürünlere sahip olabiliyor.

 

 

ELEKTRONİK ATIKLAR KODLAMA SINIFI OLACAK

Çevreyi korumaya yönelik projelerini sürdüren Vodafone, Dijitalleşme Tırı’na yüklediği toplumsal misyon çerçevesinde gittiği illerde elektronik atık da topluyor. Toplanan e-atıkların geri dönüşümünden elde edilecek gelirle, Türkiye Vodafone Vakfı ve Habitat işbirliğiyle yürütülen “Yarını Kodlayanlar” projesi kapsamında Anadolu’da bir okulda kodlama sınıfı oluşturulacak.

 

DİJİTAL SKORU BÖLGENİN ÜZERİNDE

Kocaeli’nde 1500’e yakın KOBİ’ye hizmet veren Vodafone’un yaptığı ölçümlere göre, Kocaeli’ndeki her 10 işletmeden 9’u işini akıllı cihazlar ile yönetiyor; 6’sı bilgilerini bulut teknolojisinden yararlanarak saklıyor; 2’sinin e-ticaret sitelerinde hesabı var; 4’ünün şirketlerini sosyal medyada temsil ediyor. Marmara Bölgesi’nin dijital skorunu 67, Kocaeli’nin dijital skorunu ise 69 olarak hesaplandı.

 

 

 

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Güncel haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
6.9602 TL 6.9324 TL
Euro
EURO
8.1751 TL 8.1424 TL

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA