Advert Advert Advert
Advert Advert
Advert
TARİH 22.09.2020 SAAT 14:08:28
Advert
 

Mahalleli otobüs hattı istiyor

Mahalleli otobüs hattı istiyor
Advert

İzmit Hacı Hızır Mahallesi Muhtarı Lütfi Bodur, mahallede yeni otobüs hattının çalışmasını istedi ve ekledi: "Mahallemiz sakinlerinin yaş ortalaması yüksek. Mahallemizde hep eğimli. Bu yüzden vatandaşların çarşıya ya da evine gidebilmesi için Büyükşehir Belediyesi'nden mahallemize bir otobüs vermesini rica ettik. Mahallemizde çalışan bir otobüs olursa mahalleli daha çok rahat eder. Korniş yolundan geçen 42 ve 44 numara otobüslerimiz var ama onlar sadece bir yerden geçiyor mahallelinin ihtiyacına cevap vermiyor. Bu yüzden Büyükşehir'den bu konuda bir adım atmasını istiyoruz."

 

 

SEVGİ EVLERİYLE YARDIM EDECEĞİZ

"Mahallemizde sevgi evi projesini başlatacağız. Mahallemizde oturanların desteğiyle bu sevgi evinde hem gıda hem de giyecekler olacak. İhtiyaç sahibi olanlar buradan ihtiyacı olanları alabilecek. Mahallemizde ihtiyacı sahibi insanımız fazla. Yardım talep edenleri bu güne kadar hiç boş çevirmedik. Bizden ne istenilirse bir hayırseverin desteğiyle vermeye çalışıyoruz. Bu yüzden yılbaşından sonra sevgi evi projemizi hayata geçireceğiz."

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Güncel haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
7.5970 TL 7.5667 TL
Euro
EURO
8.9725 TL 8.9367 TL

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA