Advert Advert Advert
Advert Advert
Advert
TARİH 22.09.2020 SAAT 14:33:38
Advert
 

Komedya 360. kez sahnede

Komedya 360. kez sahnede
Advert

TÜRKİYE’DE bir benzeri daha bulunmayan Komedya Shot, skeçlerin, doğaçlama turlarla beraber ayda bir defa seyirciyle buluşmaya ve seyirciye değişik tecrübeler yaşatmaya devam ediyor...

Alternatif Tiyatro, 2010 yılında bir grup tiyatro sever tarafından, İzmit’te kuruldu ve şu ana kadar faaliyetlerini kesintisiz olarak sürdürüyor. Alternatif Tiyatro, adından da anlaşılacağı üzere alternatif bakış açıları getirmek ve bunu da naif bir şekilde yapmak için kurulmuş bir tiyatro.
Tiyatro oyunlarına farklı bir bakış sağlarken, kentteki tiyatrolar için alternatif bir mekan olma görevini de üstlenmiş durumda. Hem metinli hem doğaçlama tiyatro dalında sergilemeler yapan Alternatif Tiyatro, kendi oluşturduğu doğaçlama gösteri olan “Komedya”yı 360. kez sahneleyecek. 13 Aralık Cuma günü saat 20.00’de izleyiciyle buluşacak olan oyunun bilet fiyatı 15 TL.

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Güncel haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
7.5970 TL 7.5667 TL
Euro
EURO
8.9725 TL 8.9367 TL

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA