Advert Advert Advert
Advert Advert
Advert
TARİH 28.09.2020 SAAT 01:39:58
Advert
 

Deniz Seki İzmit’te sahne alacak

Deniz Seki İzmit’te sahne alacak
Advert

DENİZ Seki, Sezen Aksu şarkılarını seslendirdiği yeni konser serisi projesi kapsamında Kocaelili hayranlarıyla buluşacak. Ünlü şarkıcının, Türkiye’nin pek çok ilinde hayranlarıyla buluştuğu yeni projesinin adı ‘biraz Sezen, biraz ben Deniz Seki’.

Sesiyle olduğu kadar yazıp bestelediği şarkılarıyla da hafızalarımıza kazınan aşk şarkılarının efsane ismi Deniz Seki,  Sezen Aksu imzalı şarkıları şarkıların yanı sıra, sözü müziği kendisine ait olan şarkılardan oluşan özel bir repertuvar ile sahne alacak. 

Seki, 20 Aralık Cuma günü saat 20.30’da Sabancı Kültür Merkezi’nde müzikseverlerle buluşacak. Konserin biletleri biletix ve SKM gişesinde satışa çıkarken, bilet fiyatları 1. kategori 121.00, 2. kategori 99.00 TL ve 3. kategori 77.00 TL.

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Güncel haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
7.5796 TL 7.5493 TL
Euro
EURO
8.8341 TL 8.7989 TL

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA