Advert Advert Advert Advert
Advert Advert Advert
Advert Advert
TARİH 04.07.2020 SAAT 13:32:09
Advert
Advert Advert
 

Aygün’den kongre mesajı

Delege seçimlerinde oyunu kullanan Derince Belediye Başkanı Zeki Aygün, “Kongre sürecimiz AK davamıza, teşkilatlarımıza ve ülkemize hayırlı olsun” dedi
Aygün’den kongre mesajı
Advert

7. olağan kongre sürecinin devam ettiği AK Parti’de, Kocaeli genelindeki ilçe delege seçimleri 8 Aralık Pazar günü itibarıyla tamamlandı. Derince’de gerçekleşen ilçe delege seçimlerine üyeler yoğun ilgi gösterirken, sandıkların açılmasıyla birlikte 426 delege belirlenmiş oldu.

 

DAVAMIZA HAYIRLI OLSUN
Derince Belediye Başkanı Zeki Aygün de ilçede gerçekleşen delege seçimlerinde sandık başlarında görevli üyeleri ziyaret ederek oyunu kullandı. Seçim süreci ile ilgili kısa bir değerlendirme yapan Başkan Aygün, “Kongre sürecimiz davamıza, teşkilatlarımıza ve ülkemize hayırlı olsun” dedi.

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Siyaset haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
6.8648 TL 6.8374 TL
Euro
EURO
7.7113 TL 7.6805 TL

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA