Advert Advert Advert
Advert Advert
Advert
TARİH 22.09.2020 SAAT 13:56:04
Advert
 

Genç Parti bu kez CHP’ye gitti

Siyasi parti ziyaretlerine CHP ile devam eden Genç Parti İl Başkanı İbrahim Altınoğlu, “Hukuki sürecin tamamlanmasının ardından genel başkanımız Cem Uzan’ı, Türkiye olarak karşılayacağız” dedi
Genç Parti bu kez CHP’ye gitti
Advert

GENÇ Parti İl Başkanı İbrahim Altınoğlu ile beraberindeki yönetim kurulu üyelerinin siyasi partilerinin il başkanlıklarına ziyaretleri devam ediyor. Altınoğlu ve partililer geçtiğimiz günlerde CHP İl Başkanı Cengiz Sarıbay’ı ziyaret ederek çalışmaları hakkında ve özellikle genel başkanları Cem Uzan ile ilgili olarak durum değerlendirmesi yaparak bilgilendirmede bulundu.

 

SARIBAY’A TEŞEKKÜR

Görüş alışverişi şeklinde geçen ziyaret sırasında konuşan CHP İl Başkanı Cengiz Sarıbay, Türkiye’de kurulan ve vatandaşlara hizmet gayesi ile politikalar geliştiren her siyasi partiye saygı duyduklarını belirterek, hayırlı olsun dileklerini iletti. Genç Parti İl Başkanı İbrahim Altınoğlu ise, genel başkanları Cem Uzan’ın talimatı ile siyasi partileri ziyaretlere başladıklarını belirterek, kabulü dolayısıyla Sarıbay’a teşekkür etti.

 

KONGRELERİMİZ YAPILIYOR

Hukuki süreçlerinin tamamlanmasının ardından genel başkanları Cem Uzan’ı karşılayacaklarını belirten Altınoğlu, “İl başkanı ve aynı zamanda genel merkez teşkilat başkan yardımcısı olarak görevli bulunduğum Güneydoğu ve Doğu Anadolu illerinde örgütlenmelerimizi tamamladık. Bu bölgedeki il kongrelerimizi tamamladık. Süratle tüm Türkiye'deki kongre sürecimizi bitirerek erken veya zamanında yapılacak seçimlerde seçim pusulasında yerimizi alacağız” dedi.

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Kent haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
7.5970 TL 7.5667 TL
Euro
EURO
8.9725 TL 8.9367 TL

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA