Advert Advert Advert
Advert Advert
Advert
TARİH 05.08.2020 SAAT 10:00:08
Advert
Advert
 

AK gençler İnsan Hakları için buluştu!

AK Parti il Gençlik Kolları Başkanı Emre Kahraman’ın katılımıyla 10 Aralık Dünya İnsan Hakları ve Demokrasi günü dolayısıyla Gebzelilere gül dağıttı
AK gençler İnsan Hakları için buluştu!
Advert

AK Parti Kocaeli il gençlik kolları Gebze Gençlik Kolları ile birlikte, 10 Aralık Dünya İnsan Hakları ve Demokrasi günü dolayısıyla program düzenlendi. Gebze Kent Meydanı’nda stant açan gençlik kolları vatandaşlara gül, çocuklara ise balon dağıttı. AK Parti Kocaeli İl Gençlik Kolları Başkanı Emre Kahraman ve Gebze Gençlik Kolları Başkanı Ayhan Yılmaz başta olmak üzere yöneticilerin katıldığı programda partiye üye olmak isteyen vatandaşların da kayıtları alındı.

 

İNSAN HAKLARI DEYİNCE AKLIMIZA TÜRKİYE GELİYOR!

Programda açıklama yapan AK Parti Kocaeli İl Gençlik Kolları Başkanı Emre Kahraman ise, “İnsan hakları deyince aklımıza gelecek olan en önemli konulardan bir tanesi bizim ecdadımızdır. Dünya üzerinde bir mazlum var ise onlara sahip çıkan Türkiyedir. Bu anlamda nerede zulüm gören, nerede bir aç var ise bizim medeniyetimizin her zaman yardıma koşmuştur. Bugün yine aynı coğrafyamızın herhangi bir köşesinde herhangi bir sıkıntı olduğunda yine Türkiye Cumhuriyeti olarak onların yanındayız. Bu anlamda başta Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere devletimiz, hükümetimiz, büyüklerimiz, gençlerimiz, açta ve açıkta olan bütün insanlara kucak açmaktadır. Daha mutlu bir ülke, daha mutlu bir dünya, daha mutlu bir şehir olmasını istiyoruz” ifadelerini kullandı.

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Güncel haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
6.9563 TL 6.9285 TL
Euro
EURO
8.1946 TL 8.1619 TL

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA