Advert Advert Advert
Advert Advert
Advert
TARİH 13.08.2020 SAAT 08:07:25
Advert
Advert
 

Demir, Davutoğlu’nun yardımcısı oluyor

Eski Başbakan Ahmet Davutoğlu, kuracağı partisinin kuruluş dilekçesini bugün İçişleri Bakanlığı’na teslim edecek. Davutoğlu’nun partisinde kurucular kurulunda Alevi Kültür Dernekleri Genel Başkanı Kocaelili Doğan Demir de var
Demir, Davutoğlu’nun yardımcısı oluyor
Advert

AK Parti’de Dışişleri Bakanlığı ve Başbakanlık yapan Ahmet Davutoğlu, AK Parti’den istifa ederek yeni bir parti kuruyor. Yaklaşık bir yıldan fazla bir zamandır parti çalışmaları yürüten Davutoğlu, bugün kuruluş dilekçesini İçişleri Bakanlığı’na teslim edecek. Davutoğlu’nun partisinin adı Bizim Parti, ambleminin ise çınar yaprağı olduğu açıklandı.

 

DOĞAN DEMİR DE PARTİDE

Toplumun tüm kesimine hitap etmeye çalışan bir parti kurmak için yeni yapılanmaya giren Davutoğlu, partinin kurucular kurulu listesine alevi kesiminin oylarını almak için de Alevi Kültür Dernekleri Genel Başkanı Doğan Demir’i aldı. Partinin kurucuları arasında yer alan Demir’in genel başkan yardımcısı olması bekleniyor.

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Güncel haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
7.3105 TL 7.2814 TL
Euro
EURO
8.5942 TL 8.5599 TL

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA