Advert Advert
Advert Advert
TARİH 30.09.2020 SAAT 02:12:40
Advert
 

Büyükşehir çalışanından iddia: Başkan hanımın tetikçisi mi ?

Büyükşehir çalışanından iddia: Başkan hanımın tetikçisi mi ?
Advert

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi çalışanlarından Mustafa Akdeniz, CHP Grup Başkan Vekili Engin Taşdemir hakkında sosyal medya hesabından ilginç iddialarda bulundu


PAZARTESİ AKŞAMI

Büyükşehir Belediyesi çalışanı Mustafa Akdeniz sosyal medya hesabında CHP Grup Başkan Vekili Engin Taşdemir’le ilgili ortaya çeşitli iddialar attı.
İşte Mustafa Akdeniz’in o paylaşımı;
“Sanırım Başkan Hanım Engin Taşdemir’i tetikçisi yapmış!
Pazartesi akşam Saat17:13’te 0532 * * * numaralı telefondan arandım.
Telefonun diğer ucundaki isim; Körfez Belediyesi’nin CHP’li Meclis Üyesi ve gurup sözcüsü aynı zamanda Büyükşehir Belediyesi meclis üyesi ENGİN TAŞDEMİR!
Taşdemir ile sosyal medya üzerinden yaptığım paylaşımlar ve Başkan Hürriyet hakkında çıkan haberlere yaptığım yorumları konu alan bir sohbetimiz oldu.

 

HAKARET İÇERİKLİ

Çevresindekilerin benimle alakalı sosyal medyadaki çıkan haberlere sürekli yorum yaptığımı hatta yaptığım yorumların hakaret içerikli olduğunu söylediğini ifade etti!
Bende kendisine yaptığım yorumlarda herhangi bir hakaret içeren yorum olmadığını ve bu konularda hassas olduğumu tarafıma hakaret edilmediği müddetçe kimseye karşı böyle bir tutum içeresine girmeyeceğimi söyledim.

 

SİZİN DEĞİL

Sayın meclis üyesi konuşmalarına kendisinin Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Meclis Üyesi Grup Başkan vekili olduğunu yineleyerek benimde kendilerinin personeli olduğumu ifade etti.
Bizim personelimizsin siyaset mi yapıyorsun dedi!
Bende kendisine SİZİN DEĞİL!
Büyükşehir Belediyesinin yani Tahir Büyükakın’ın personeli olduğumu söyledim.

 

HAKARET YOK

Sanırım kendisi bu söylemi ile benim büyükşehirde çalıştığımı ve kendisinin meclis üyesi olması hasebi ile amirim zannederek aba altından sopa göstermeye çalıştı…
Sonrasında tarafımdan kendisine veya bahsettiği çevresinden herhangi birine hakaret içerikli bir ifade kullanmadığımı varsa böyle bir ifade bunu çıkartmasını söyleyerek görüşmemizi sonlandırdık.

 

BAŞKAN HANIMIN TETİKÇİSİ

Sayın meclis üyesi sanırım kendisini Başkan Hanımın tetikçisi gibi görüyor!
Sn Meclis üyesi ifade özgürlüğüme resmen müdehale etmiştir.
Kendisi gibi düşünmeyen insanlara gram saygısı olmayan bu zihniyeti bir kez daha yaşayarak canlı şahidi olarak görmüş oldum.
Ülkenin Cumhurbaşkanından tutun devletin her kademesine kadar ağızlarına geleni söyleyerek eleştiren kişiler!
Kendileri gibi düşünmeyen insanları baskı ile susturmaya çalışarak akılları sıra gözdağı veriyorlar.
Ben bir vatandaşım! Benim yaptığım yorum ve paylaşımlar beni bağlar.
Eğer PAYLAŞIMLARIMDA VE YORUMLARIMDA hakaret olduğunu düşünüyorsan bunun hesabını vereceğim merci sen değilsin HADDİNİ BİL!”

 

 

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Siyaset haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
7.8338 TL 7.8025 TL
Euro
EURO
9.1583 TL 9.1217 TL

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA