Advert Advert
Advert Advert
TARİH 30.09.2020 SAAT 02:11:25
Advert
 

Gazetecilerden drone kursuna büyük ilgi

Gazetecilerden drone kursuna büyük ilgi
Advert

Sosyal proje ve etkinlikleriyle son zamanlarda Cemiyet üyelerine yönelik bir çok projeyi hayata geçiren Kocaeli Gazeteciler Cemiyeti, meslektaşlarının Eğitimleri’nide ihmal etmiyor. Sosyal Medya ve diksiyon kursları açan Kocaeli Gazeteciler Cemiyeti bu kursların hemen ardından üyelerine son yılların gözde işlerinden Drone Eğitimi Kursu açtı. Kursa büyük ilgi gösteren KOGACE üyeleri  kursun ilk gününde rekor bir katılım sağladı. 50 KOGACE üyesinin katıldığı eğtimler sonunda başarılı olan kursiyler Drone Ehliyetini almaya hak kazanacak.

 

Eğitimlerle ilgili açıklamalarda bulunana Kocaeli Gazeteciler Cemiyeti Cemal Kaplan,”Uzun zamandır meslektaşlarımıza yönelik eğitimler maalesef ihmal edilmiş. Bol keseden atıp savurganlık yapan değil, hizmet üreten bir yönetim  anlayışıyla hareket ediyoruz. Yaptığımız her projede ve etkinlikte üyelerimize yönelik çalışmalar oluyor. Bu kapsamada ilk olarak açtığımız sosyal medya eğitimi ardından diksiyon kursumuz tamamladıktan sonra, üyelerimizden gelen talepler doğrultusunda Drone Eğitim Kursunu başlattık. Sadece üç ilde açılan kursları girişimlerimiz ve çalışmalarımız neticesinde İzmit’te açtık. Kursumuza ilgi hayli fala oldu. Bu bizleri sevindirdi. Beş gün sürecek kurlarımızın ardından Drone 1 resmi ehliyetlerini alacaklar. Atık meslektaşlarımız izinsiz uçmayacak, belgeleri ve ehliyetleri olacak. Kocaeli Gazeteciler Yönetimi olarak çalışmalarımız devam edecek.”dedi.

 

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Asayiş haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
7.8338 TL 7.8025 TL
Euro
EURO
9.1583 TL 9.1217 TL

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA