Advert Advert
Advert Advert
Advert
TARİH 29.09.2020 SAAT 13:10:21
Advert
 

Mecliste ‘saygı’ tartışması

Mecliste ‘saygı’ tartışması
Advert

Büyükşehir Belediye Meclisinde Meclis Üyesi Fevzi Canbaz ile Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt arasında saygısızlık polemiği yaşandı
Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Aralık ayı Meclis toplantısı yarın saat bugün Fuar içinde bulunan Leyla Atakan Kültür Merkezi, Dr. Şefik Postalcıoğlu Konferans Salonu’nda yapılıyor. Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Büyükakın’ın başkanlık yaptığı toplantıda 112 gündem maddesi görüşülerek karara bağlanacak. 

 

REKLAM YAPIN
Meclis gündemi öncesi sor önergesinde kısmında, İyi Parti Meclis üyesi Fevzi Canbaz Mecliste söz alarak neden saygı duruşu ve istiklal marşının okunmadığını ve büyükşehir belediye meclisinin neden canlı yayılmadığını sordu. Sözlerine devam eden Canbaz, Körfez’de yapılan yol ile ilgili, “8 aydır maaş almaktan başka iş yapmayan Körfez Belediyesi Başkanı sizin yaptığınız yol ile fotoğraf çekip reklam yapıyor. Kendi arkadaşlarınızı gönderip reklamını yapın ki diğer belediler yapmasın” ifadelerini kullandı. 

 

SAYGISIZLIK POLEMİĞİ 
Canbaz’ın ardından cevap hakkı kullanan Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt, “Böle bir terbiyesizlik yapmayız. Büyükşehir belediyesmiz yolları yaptı. Biz de paylaşımda teşekkür etti. Sizin bahsettiğiniz tarzda bir çalışan yok. Biz büyükşehir başarısını kendi başarımız olarak görürüz. Yaptığınız saygısızlığın daniskasıdır.” Dedi. Söğüt’ün arından tekrar söz alan Canbaz, “ Biz kimseye saygısızlık yapmayız. 8 aydan başka maaş almaktan başka bir şey yapmayan belediye başkanı bizi saygısızlıkla ifade edemez. Biz sadece uyardık” ifadelerini kullandı.

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Kent haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
7.7763 TL 7.7453 TL
Euro
EURO
9.0566 TL 9.0205 TL

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA