Advert Advert Advert
Advert Advert
Advert
TARİH 22.09.2020 SAAT 14:38:19
Advert
 

Büyükakın: Bu ittifakı tarih yazacak

Başkan Büyükakın, “Bu ittifakı tarih yazacak. İnşallah buna hep birlikte şahit olacağız” dedi
Büyükakın: Bu ittifakı tarih yazacak
Advert

Marmara Belediyeler Birliği ve Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Tahir Büyükakın, Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Başiskele İlçe Başkanı Serkan Günaydın ve yönetimini ziyaret etti. Başiskele Belediye Başkanı Yasin Özlü ve AK Parti İlçe Başkanı Mustafa Koral’ın da yer aldığı ziyarette, 17-25 Aralık ve onun öncesi Gezi olaylarıyla başlayan bir birlikteliğin bugün ittifaka dönüştüğünü dile getiren Başkan Büyükakın, “Yeni dönemde Cumhurbaşkanlığı Hükümet sistemiyle daha hızlı karar alınması sağlandı. Şayet bu olmasaydı; ne Suriye operasyonları, ne NATO’daki durum, ne de Doğu Akdeniz’deki doğalgaz arama faaliyetleri ve bazı askeri konulardaki çalışmaların yapılma imkânı olmazdı” dedi.

 

GÜNAYDIN: HER DAİM SİZİN YANINIZDAYIZ

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Başiskele İlçe Başkanı Serkan Günaydın, Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Tahir Büyükakın’a nazik ziyareti için teşekkür ederken, “Her daim sizin yanınızdayız ve destekçiniziz. Size ve Başiskele Belediye Başkanımız Yasin Özlü’ye başarılar diliyoruz. Devamlı olarak istişare içindeyiz” ifadelerini sarf etti. Büyükşehir Belediyesi’nin hizmetleri noktasında Günaydın ve yönetimine bilgi aktaran Başkan Büyükakın, sahadan gelecek her bilgi ve öneriye değer verdiklerini de dile getirdi.

 

 

“İNŞALLAH BUNA HEP BİRLİKTE ŞAHİT OLACAĞIZ”

‘’Koalisyonların yönettiği, iktidarın güçlü olmadığı ve hızlı karar alma şansının olmadığı bir mekanizmayla Türkiye’nin bu yeni dönemde güçlü bir şekilde ayakta kalma şansı olmazdı’’ vurgusu yapan Başkan Büyükakın, “Terörle mücadelede çok önemli ciddi mesafeler aldık. Önümüzdeki süreçte çok daha önemli şeyler olacak. Zaman bunu gösterecek. Gelecekte göreceğiz; Genel Başkanlarımızın nasıl stratejik bir karar aldıklarını. Bu ittifakı tarih yazacak. İnşallah buna hep birlikte şahit olacağız” açıklamasını yaptı. Birliktelik yapılan istişarenin ardından sona erdi.

 

 

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Siyaset haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
7.5970 TL 7.5667 TL
Euro
EURO
8.9725 TL 8.9367 TL

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA