Advert Advert Advert
Advert Advert
Advert
TARİH 05.08.2020 SAAT 11:30:56
Advert
Advert
 

Doğan Demir istifa etti

Doğan Demir istifa etti
Advert

Ahmet Davutoğlu'nun kurduğu partide görev alan Doğan Demir, Alevi Kültür Dernekleri Genel Başkanlığı görevinden istifa etti.

 

Demir, istifası ile ilgili yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi:

 

"Sevgili dostlar yeni kurulan partide görev almamdan dolayı, parti kurulmadan üç gün önce yaptığımız  GYK toplantısında aldığım karar geregi bugün itibarıyla hem ABF' deki gorevimden hemde Alevi Kültür Dernekleri Genel Başkanlığından istifa ettim.
Pazartesi günü yapılacak GYK toplantısında yönetim kurulundaki yol arkadaşlarım kendi aralarında yeniden görev dağılımı yaparak yola devam edecekler bugüne kadar birlikte yol aldığım bütün canlara, emek veren, katkı sunan, bana yoldaşlık yapan herkese sonsuz teşekkür ederim.
Süreçle ilgili gerekli detaylı açıklamayı kamuoyuyla paylaşacağım."

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Güncel haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
6.9563 TL 6.9285 TL
Euro
EURO
8.1946 TL 8.1619 TL

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA