Advert Advert Advert
Advert Advert
Advert
TARİH 22.09.2020 SAAT 13:50:17
Advert
 

Dost Eller çocukların yüzünü güldürdü

İzmit Belediyesi’nin “Dost Eller” projesi yardımseverlerle ihtiyaç sahiplerini buluşturmaya devam ediyor. Son olarak Kocaeli Üniversitesi Ömer İsmet Uzunyol Meslek Yüksek Okulu öğrencilerinin yardımlarını Hakkaniye köy okuluna ulaştıran İzmit Belediyesi, çocukların yüzünü güldürdü.
Dost Eller çocukların yüzünü güldürdü
Advert

İzmit Belediye Başkanı Av. Fatma Kaplan Hürriyet’in göreve gelir gelmez hayata geçirdiği, yardım yapmak isteyen vatandaşlarla ihtiyaç sahiplerini buluşturan belediyenin Sosyal Destek Hizmetleri Müdürlüğü tarafından yürütülen Dost Eller Projesi, yüzleri güldürmeye devam ediyor.

 

İZMİT BELEDİYESİ ULAŞTIRDI

İzmit Belediyesi, proje kapsamında Kocaeli Üniversitesi Ömer İsmet Uzunyol Meslek Yüksek Okulu öğrencilerinin kurduğu “Minik Kalpler” topluluğu ile birlikte Hakkaniye köy okuluna el uzattı. Üniversite öğrencilerinin büyük uğraş ve heyecanla oluşturduğu yardım kolileri, belediyenin tahsis ettiği araç ile Hereke kampüsünden alınarak ihtiyaç sahibi öğrencilere ulaştırıldı. Okul öğrencilerine mont, bot ve kitap desteği verildi.

 

 

BAŞKAN HÜRRİYET’E TEŞEKKÜR

Yardım kolilerinin açılmasının ardından köy okulu öğrencileriyle birlikte şarkılar ve danslar eşliğinde güzel vakit geçiren yardımsever öğrenciler “Çevremizden aldığımız destek ve kendi imkânlarımızla okullardaki minik kalplere yardımcı olmaya çalışıyoruz. Ne yazık ki imkânlarımız kısıtlı olduğu için uzak bölgelerde çok etkili olamıyoruz. Hakkaniye köy okuluna yardımı ulaştırmamız için destek veren İzmit Belediye Başkanı Av. Fatma Kaplan Hürriyet’e çok teşekkür ederiz” şeklinde konuştu.

 

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Kent haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
7.5970 TL 7.5667 TL
Euro
EURO
8.9725 TL 8.9367 TL

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA