Advert Advert Advert
Advert Advert
Advert
TARİH 22.09.2020 SAAT 13:11:35
Advert
 

Belsa esnafı çözüm istiyor

Yaklaşık 100 esnafın bulunduğu Belsa Plaza’da geçtiğimiz hafta Kocaeli Büyükşehir İtfaiye Daire Müdürlüğü tarafından yapılan denetimler sonrası 3 iş yeri ruhsatlarının olmaması nedeniyle kapatıldı. Yaşanan bu sıkıntıların çözümü için Belsa Plaza AVM Yönetim Kurulu bir dizi girişimde bulundu
Belsa esnafı çözüm istiyor
Advert

Uzun yıllardır Ruhsat sıkıntısı yaşayan esnafımızın son günlerde Emniyet Müdürlüğü’nün kapatma kararıyla karşı karşıya kalması nedeniyle yaşanan sıkıntıların çözümü için Belsa Plaza AVM Yönetim Kurulu bir dizi girişimde bulundu. Yıllardır itfaiye onayı alamadığı için işletme ruhsatı da alamayan ve sayısı bugün 90'lara ulaşan esnafın sorunları son günlerde yoğunlaşan denetimler ile artarak devam ediyor.

 

YİNE TOPLANACAKLAR
Son olarak Emniyet Müdürlüğü tarafından yapılan denetimlerle ruhsatsız olduğu belirlenen iş yerlerinin kapatıldığı Belsa Plaza AVM'de ruhsat ile ilgili sıkıntıların çözümü için geçtiğimiz günlerde İKM Başkanı Murat Öztürk, İzmit Belediyesi Ruhsat Denetim Müdürlüğü yetkilileri, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanlığı Yetkilileri, Belsa Plaza AVM Yönetim Kurulu, Belsa Plaza AVM Denetim Kurulu, Belsa Plaza AVM İstişare Kurulu üyeleri ve sorunları devam eden birkaç esnaf ile bir araya gelerek sorunların tespiti konusunda görüşme yaptı. Görüşmede, ilk belirlenen eksikliklerin giderilmesi konusunda neler yapılabileceği görüşüldü. Toplantı, daha kapsamlı bir katılımla görüşme yapılabilmesi için ileri bir tarihte toplanmak üzere son buldu.

 

 

 

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Kent haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
7.5970 TL 7.5667 TL
Euro
EURO
8.9725 TL 8.9367 TL

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA