Advert Advert Advert
Advert Advert
Advert
TARİH 22.09.2020 SAAT 12:58:10
Advert
 

'Hanım kardeşlerimizi takdir ediyorum'

Başkan Büyükakın, AK Parti Kocaeli İl Kadın Kolları’nın "AK Kadınlar Yerli Üretir, Milli Tüketir, Ekonomiye Destek Verir" etkinliğine katıldı.
'Hanım kardeşlerimizi takdir ediyorum'
Advert

Marmara Belediyeler Birliği ve Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Doç.Dr Tahir Büyükakın, AK Parti Kocaeli İl Kadın Kolları’nın "AK kadınlar yerli üretir, milli tüketir, ekonomiye destek verir" etkinliğine katılarak stantları gezdi. İzmit’te ki yürüyüş yolu üzerinde el emeği ürünlerini inceleyen Başkan Büyükakın, “Hanım kardeşlerimizin yerli üretimin önemine dikkat çekmesini takdir ediyorum” dedi. AK Parti Kocaeli İl Kadın Kolları Başkanı Serpil Yılmaz’ın ev sahipliğinde gerçekleşen programa 12 ilçeden gelen AK Kadınların el emeği ürünlerini için Başkan Büyükakın, “Emeği geçen Kadın Kolları teşkilatımıza teşekkür ediyorum” ifadelerini sarf etti. 

ÇOK ÖNEMLİ BİR FARKINDALIK ÇALIŞMASI 
AK Parti Kocaeli İl Kadın Kolları üyelerinin yoğun ilgisiyle karşılaşan Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr Tahir Büyükakın, yerli üretmenin ve tüketmenin önemine vurgu yapan organizasyonun çok önemli bir farkındalık çalışması olduğunu dile getirdi. İl Kadın Kolları Başkanı Serpil Yılmaz, kendilerini ziyaret eden Başkan Büyükakın’a teşekkür ederken, stantlara yoğun bir ilgi olduğunu, 12 ilçeden gelen ürünlerin AK kadınlar tarafından üretildiğini vurguladı. Gerçekleştirilen organizasyonla yerli mallarının kullanımını teşvik etmek ve tanıtmak üzere bir programı icra ettiklerini söyleyen Yılmaz, projeye destek veren tüm AK Kadınları da tebrik etti.

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Kent haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
7.5970 TL 7.5667 TL
Euro
EURO
8.9725 TL 8.9367 TL

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA