Advert Advert Advert
Advert Advert
Advert
TARİH 04.08.2020 SAAT 20:56:35
Advert
Advert
 

Halk ekmeğe ilgi büyük

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi ve Kocaeli Fırıncılar Odasının ortak projesi olarak hizmete giren halk ekmek satış noktalarına rağbet her geçen gün artıyor
 Halk ekmeğe ilgi büyük
Advert

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi ve Kocaeli Fırıncılar Odası tarafından geçtiğimiz Ekim ayında imzalanan protokol ile beraber 8 noktada halk ekmek satışına başlanmış ilerleyen günlerde satış büfelerine 7 tane daha eklenmişti. 2 Aralık tarihinde başlayan halk ekmek satışına vatandaşlar büyük rağbet gösteriyor. İzmit'te faaliyete geçen 15 ekmek satış noktasında günlük ortalama 9 bin ekmek satılıyor.  Gazetemize satışlarla ilgili açıklamalarda bulunan Kocaeli Fırıncılar Odası Başkanı Ali Sarı, satışların gayet iyi gittiğini belirterek, “Vatandaşlarımız halk ekmek satış noktalarına oldukça ilgili. Günlük ortalama 9 bin ekmek satılıyor.

 

15 NOKTAYA ÇIKARILDI

Eklenen yeni mobolarla birlikte şu an 15 satış noktamızda hizmet veriyoruz” dedi. Halk Ekmek satış noktalarında 200 gram ekmeğin 1 TL, 400 gram ekmeğin ise 2 TL'ye satılırken halk ekmek noktaları 07.00-09.00, 12.00-14.00 ve 17.00-19.00 saatleri arasında hizmet veriyor.

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Asayiş haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
6.9563 TL 6.9285 TL
Euro
EURO
8.1946 TL 8.1619 TL

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA