Advert Advert Advert Advert
Advert Advert Advert
Advert Advert
TARİH 04.07.2020 SAAT 05:22:17
Advert
Advert Advert
 

Hayvanat Bahçesi pislik içinde!

Hayvanat Bahçesi pislik içinde!
Advert

Darıca'da binlerce ziyaretçi ağırlayan Darıca Faruk Yalçın Hayvanat Bahçesi’nin pis ve bakımsız oluşu vatandaşların şikayetine neden oldu. Hayvanların yüzdüğü göletlerin pislik içinde olduğunu, çevrenin bakımsız bırakıldığını dile getiren bir okurumuz tuvaletlerin de yeteri kadar temiz olmamasından dert yandı.

Hayvanların pislik içinde yaşatılmasına tepki gösteren okur, “Çocuğumu götürmüştüm. Pek çok hayvanı gördü mutlu oldu ancak hayvanlar o kadar ilgisiz ve bakımsız görünüyordu ki. Yaşadıkları alanlar pislik içindeydi. Umarım en yakın zamanda burasıyla ilgilenirler” dedi.

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Kent haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
6.8648 TL 6.8374 TL
Euro
EURO
7.7113 TL 7.6805 TL

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA